banner
5 nejnovějších poptávek
Regranuláty PELD
Výrobce nebo dodavatel plastových obalů
Poptávka - Zateplení výrobní haly Hlinsko
Výroba dílů, povrchová úprava
Dodavatel hutního materiálu
5 nejnovějších nabídek
Nabídka - permanentní magnety - feritový blok - 19,8x15,2x6 (MA) mm
Prodej PP/PE fólií
Absorbér vlhkosti
Použité oktabíny k prodeji
VOLNÁ KAPACITA na kompletační, montážní a balící práce!!! Náhradní plnění

Kamna už můžete ovládat i mobilem

06/06/2017

 

Peletová kamna řady HSP jsou oblíbená díky tichému chodu, protože na rozdíl od jiných kamen horký vzduch do místnosti nevhánějí elektrickým ventilátorem, ale pomocí unikátního teplovzdušného výměníku. Takže nehučí a nevíří prach, jen příjemně sálají podobně jako klasické „krbovky“. Navíc mají snadné ovládání – oheň můžete zapálit a regulovat jen třemi tlačítky. Když si k nim přiobjednáte WLAN modul, budou vás poslouchat na dálku. Stačí mít chytrý telefon a aplikaci Haas+Sohn App.

Možná znáte naše peletová kamna řady HSP. Jsou oblíbená díky tichému chodu, protože na rozdíl od jiných kamen horký vzduch do místnosti nevhánějí elektrickým ventilátorem, ale pomocí unikátního teplovzdušného výměníku. Takže nehučí a nevíří prach, jen příjemně sálají podobně jako klasické „krbovky“. Navíc mají snadné ovládání – oheň můžete zapálit a regulovat jen třemi tlačítky.

Nově se mohou pochlubit ještě zajímavější vychytávkou. Když si k nim přiobjednáte WLAN modul, budou vás poslouchat na dálku. Stačí mít chytrý telefon a aplikaci Haas+Sohn App.

Stáhnout si ji můžete v Google Play nebo App Storu. Je v češtině a můžete s ní ovládat nejen aktuální výkon kamen, ale zároveň kamna také programovat. Třeba z kanceláře si můžete nastavit, že se mají roztopit přesně v šest večer, aby bylo doma příjemně, až dorazíte. Zkrátka jsou vymyšleny tak, aby vám naservírovaly dokonalé pohodlí pro opravdové prima chvíle.

A to nejsou všechny novinky – naši vývojáři si pohráli i s konstrukcí hořáku. Plamen peletových kamen teď vypadá tak, jako by v ohništi hořela skutečná dřevěná polínka. Přesvědčil se o tom i známý kutil Standa Berkovec. Kromě toho jsme zapracovali i na tom, abychom vám mohli nabídnout peletová kamna s výměníkem. Nový model HSP 6 má výkon 10 kW, z toho 7,9 kW může předávat do radiátorů. Jeho zásobník na 30 kg pelet se postará o topení bez častého přikládání.

Zajímají Vás peletová kamna a chcete vědět víc? Napište nám do komentářů, rádi vám poradíme.

Prima chvíle z Jiřetína přeje tým Haas+Sohn. 

 

 

HAAS+SOHN Rukov s.r.o. - kooperace

Nádražní 312

Jiřetín pod Jedlovou

407 56

Česká republika

 

Tel.:+420 412 332 909

Mob.:+420 725 997 742

E-mail: lukas.janecek@haassohn.com

Internet: www.haassohn-rukov.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/haas-sohn-rukov-s-r-o-kooperace

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU