banner
5 nejnovějších poptávek
Vykupujeme tvrdé PVC, trubky, profily, lišty...
Venkovní úklidové služby
Hutní materiály ocel
Pozinkované kontejnery
Ohýbání profilů 35. 000ks
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - PERFEKT 42CA-CC
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!
Služba recyklace plastů

KOH-I-NOOR MACHINERY využití nových technologií v sériové produkci

28/05/2021

 

 

O společnosti

KOH-I-NOOR MACHINERY je jednou ze čtyř strategických  divizí ryze české skupiny KOH-I-NOOR HOLDING s celosvětovou působností. V rámci koncernu nalezneme výrobní kapacity v ČR, Rusku, Číně nebo Bulharsku a obchodní kapacity ve více než 80 zemích světa. Klastr s více než 2200 zaměstnanci a ročním obratem přes 3,5 mld. se za dobu své existence stal významným hnacím motorem ekonomického růstu řady regionů. Intenzivně se rovněž věnuje péči o ochranu životního prostředí, a proto neustále inovuje technologický park a realizuje výrobní procesy s ohledem na minimalizování jejich dopadů na životní prostředí. Aktivně se účastní filantropických aktivit a společenského života, přispívá na renovaci historických a kulturních objektů a hodnot a v neposlední řadě podporuje činnost nadací a sportovních klubů.
 
Silný strojírenský segment divize je tvořen společnostmi KOH-I-NOOR PONASKOH-I-NOOR RONASKOH-I-NOOR FORMEX a KOH-I-NOOR LPS. Jejich hlavními činnostmi jsou zejména vývoj a výroba nástrojů a forem, společně s výrobou vstřikovaných dílců. Ve svém segmentu se řadí co do velikosti, kvality a know-how mezi středoevropskou špičku. Jednotlivé společnosti mají rovněž svou vlastní specialisaci s cílem co nejefektivnější kooperace uvnitř koncernu. Jejich doménou jsou zejména složité technické díly, plastové díly s kovovými zálisky a optické díly.
 
KOH-I-NOOR MACHINERY vedle značných investic do strojového parku dbá rovněž na vlastní inovace a vývoj. V tomto segmentu vedle zřízení vlastního střediska znalostní inteligence navázala společnost intensivní spolupráci s několika českými univerzitami, především pak s TU v Liberci, se kterou participuje na projektech pro budoucí využití nových technologií v sériové produkci.  

 

 

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.c

F. A Gerstnera 21/3

České Budějovice

371 30

Česká republika

 

Tel.:+420 389 000 308, 389 000 168

Fax: +420 389 000 303

E-mail: gumarna@koh-i-noor.cz

Internet: www.koh-i-noor.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/koh-i-noor-hardtmuth-a-s

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU