banner
5 nejnovějších poptávek
Hutní materiály ocel
Kovovýroba z nerezu, spolupráce
Dodavatel kvalitních dveří
Zámečnická výroba + montáž
Zakázková výroba z plastu
5 nejnovějších nabídek
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI SIMPLEX AL300
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI SIMPLEX 45H
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek

Kontejner technický - KTE od KOBIT - THZ CZ s.r.o.

18/10/2020

 

 

Použití

Kontejner je vybaven věcnými prostředky pro stabilizaci, osvětlení místa zásahu, prostorem pro činnost chemické a technické služby, prostředky pro statické zpevnění budov. Kontejner v požárně taktickém celku s požárním kontejnerovým nosičem třídy M, kategorie podvozku 2.

Kontejner technický - KTE

 

Použití

Kontejner je vybaven věcnými prostředky pro stabilizaci, osvětlení místa zásahu, prostorem pro činnost chemické a technické služby, prostředky pro statické zpevnění budov. Kontejner v požárně taktickém celku s požárním kontejnerovým nosičem třídy M, kategorie podvozku 2.

Popis kontejneru

Kontejner je skříňového provedení. Skříň je vyrobena z ocelového povrchově upraveného rámu a polepena hliníkovými plechy. Skříň je uložena na kontejnerovém rámu. Pojezdové válečky jsou pogumované a umožňují manipulaci na povrchově upravených podlahách v garážových prostorách. Valivé uložení pojezdových válečků na čepu je vybaveno kulovými mazacími hlavicemi.

Rám kontejneru je proveden v souladu s normou DIN 14505 a konstrukce kontejneru splňuje požadavky normy DIN 30722.

Boční části KTE jsou na každé straně vybaveny dvěma výklopnými dveřmi rozdělenými v podélné ose na dvě části, kdy horní část je opatřena plynovými vzpěrami a spodní část se sklápí dolů. Spodní část výklopných dveří tvoří nájezdovou rampu pro vozíky s těžkým vybavením. Zadní část kontejneru je přístupná dveřmi, které jsou výklopné vzhůru a po otevření zpřístupňují celý zadní profil KTE. Všechny dveře, které se vyklápí vzhůru a jsou v otevřené poloze opatřeny aretací. Všechny dveře jsou vybaveny zámkem se shodným klíčem.

Přední část je vybavena úložným prostorem pro stabilizační systém u přední stěny, vozíky pro uložení těžkého vybavení, upevňovacími prvky pro pojízdnou elektrocentrálu, úložnými prvky pro upevnění požárního příslušenství. Materiál uložený v kontejneru je zajištěn proti pohybu.

Osvětlení vnitřního i vnějšího prostoru KTE je řešeno LED zdroji neoslňujícího bílého světla. Vnitřní osvětlení je řešeno dostatečným počtem LED pásků, které jsou uloženy v hliníkových profilech. Vnější osvětlení je řešeno LED zdroji světla na bočních stranách kontejneru v jeho celé délce a na zadní straně kontejneru v jeho celé šířce. LED pásky jsou uloženy v hliníkovém profilu vždy v horní části kontejneru. Všechny výklopné dveře obsahují z vnitřní strany LED pásky uložené v hliníkových profilech, které slouží pro osvětlení okolí kontejneru při vyklopených dveřích. V přední horní části kontejneru jsou v rozích bílá poziční světla včetně odrazky. V zadní horní části kontejneru jsou v rozích červená poziční světla včetně odrazky.

 

Základní technické parametry

Výška kontejneru 2 200 mm
Délka kontejneru 5 650 mm
Šířka kontejneru 2 500 mm
Barva RAL 3000

 

 

 

 

KOBIT - THZ CZ s.r.o.

Tovární 123

Slatiňany

538 21

Česká republika

 

Tel.:+420 469 699 412

Fax: +420 469 681 437

E-mail: info@kobit-thz.cz

Internet: www.kobit-thz.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/kobit-thz-cz-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU