banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Plastová jímka
Poptávka - Bezpečnostní dveře
Poptávka - Poptáváme tepelné čerpadlo viz projekt
Poptávka - Realizace sedlové střechy na rodinném domě dle přílohy
Poptávka - Poptáváme zateplovací práce pro SVJ, zateplení domu, výměr viz příloha
5 nejnovějších nabídek
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S
Nábytek, židle, vybavení interiéru do 10ti dní
Použité oktabíny k prodeji
Plastové přepravní boxy
Váš tryskací stroj nepracuje správně?

Kontejner technický - KTE od KOBIT - THZ CZ s.r.o.

18/10/2020

 

 

Použití

Kontejner je vybaven věcnými prostředky pro stabilizaci, osvětlení místa zásahu, prostorem pro činnost chemické a technické služby, prostředky pro statické zpevnění budov. Kontejner v požárně taktickém celku s požárním kontejnerovým nosičem třídy M, kategorie podvozku 2.

Kontejner technický - KTE

 

Použití

Kontejner je vybaven věcnými prostředky pro stabilizaci, osvětlení místa zásahu, prostorem pro činnost chemické a technické služby, prostředky pro statické zpevnění budov. Kontejner v požárně taktickém celku s požárním kontejnerovým nosičem třídy M, kategorie podvozku 2.

Popis kontejneru

Kontejner je skříňového provedení. Skříň je vyrobena z ocelového povrchově upraveného rámu a polepena hliníkovými plechy. Skříň je uložena na kontejnerovém rámu. Pojezdové válečky jsou pogumované a umožňují manipulaci na povrchově upravených podlahách v garážových prostorách. Valivé uložení pojezdových válečků na čepu je vybaveno kulovými mazacími hlavicemi.

Rám kontejneru je proveden v souladu s normou DIN 14505 a konstrukce kontejneru splňuje požadavky normy DIN 30722.

Boční části KTE jsou na každé straně vybaveny dvěma výklopnými dveřmi rozdělenými v podélné ose na dvě části, kdy horní část je opatřena plynovými vzpěrami a spodní část se sklápí dolů. Spodní část výklopných dveří tvoří nájezdovou rampu pro vozíky s těžkým vybavením. Zadní část kontejneru je přístupná dveřmi, které jsou výklopné vzhůru a po otevření zpřístupňují celý zadní profil KTE. Všechny dveře, které se vyklápí vzhůru a jsou v otevřené poloze opatřeny aretací. Všechny dveře jsou vybaveny zámkem se shodným klíčem.

Přední část je vybavena úložným prostorem pro stabilizační systém u přední stěny, vozíky pro uložení těžkého vybavení, upevňovacími prvky pro pojízdnou elektrocentrálu, úložnými prvky pro upevnění požárního příslušenství. Materiál uložený v kontejneru je zajištěn proti pohybu.

Osvětlení vnitřního i vnějšího prostoru KTE je řešeno LED zdroji neoslňujícího bílého světla. Vnitřní osvětlení je řešeno dostatečným počtem LED pásků, které jsou uloženy v hliníkových profilech. Vnější osvětlení je řešeno LED zdroji světla na bočních stranách kontejneru v jeho celé délce a na zadní straně kontejneru v jeho celé šířce. LED pásky jsou uloženy v hliníkovém profilu vždy v horní části kontejneru. Všechny výklopné dveře obsahují z vnitřní strany LED pásky uložené v hliníkových profilech, které slouží pro osvětlení okolí kontejneru při vyklopených dveřích. V přední horní části kontejneru jsou v rozích bílá poziční světla včetně odrazky. V zadní horní části kontejneru jsou v rozích červená poziční světla včetně odrazky.

 

Základní technické parametry

Výška kontejneru 2 200 mm
Délka kontejneru 5 650 mm
Šířka kontejneru 2 500 mm
Barva RAL 3000

 

 

 

 

KOBIT - THZ CZ s.r.o.

Tovární 123

Slatiňany

538 21

Česká republika

 

Tel.:+420 469 699 412

Fax: +420 469 681 437

E-mail: info@kobit-thz.cz

Internet: www.kobit-thz.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/kobit-thz-cz-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU