banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Máme zájem o rekonstrukci krovu, montáž střešních latí, pokládka nové plechové střešní krytiny
Poptávka - Máme zájem o zateplení bytového domu, dotace
Poptávka - Bourací práce, instalace sanity, nové obklady, stavební a zednické práce v koupelně, práce na klíč
Poptávka - Elektroinstalatérské práce v bytě, elektroinstalace
Poptávka - Mám zájem o renovaci oken
5 nejnovějších nabídek
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S
Nábytek, židle, vybavení interiéru do 10ti dní
Použité oktabíny k prodeji
Plastové přepravní boxy
Váš tryskací stroj nepracuje správně?

Kontejnerové moduly mají všestranné využití - HUTIRA - BRNO, s.r.o.

28/08/2022

 

 

Plynárenství, vodárenství, průmysl, zemědělství, těžařství, ale také zdravotnictví, gastroprůmysl, hoteliérství, sport a armáda. To je jen zběžný výčet několika odvětví, v nichž je možné využívat rychlá, levná, a přitom efektivní kontejnerová řešení. Klienti značky HUTIRA taková řešení vyhledávají čím dál více, o čemž svědčí i poslední zajímavá zakázka.

Společnost Rodenstock, sídlící v Klatovech, se zabývá výrobou brýlových čoček a patří k nejúspěšnějším na trhu. V minulém roce potřebovala rozšířit své administrativní zázemí a rozhodla se pro modulovou sestavu. Třípatrová budova je složená z celkem 30 modulů (10 v každém patře) o rozměrech 9000 x 2990 x 3240 mm, které jsme během zimních měsíců vyrobili v areálu společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o., v Popůvkách. Na jaře začalo navážení jednotlivých modulů na místo a jejich kompletace. Celá stavba byla dokončená již v červenci.

Během rekordně krátké doby tak vznikla komfortní administrativní budova s 16 kancelářemi, 4 velkými jednacími místnostmi a velkoplošnými kancelářemi, serverovnou, úklidovou místností, 7 sociálními zařízeními a 3 kuchyňkami. Vzhledem k tomu, že moduly již byly předvyrobeny, na místě proběhlo pouze jejich „složení“, napojení na energie a dodělání rozvodů.

Nejednalo se přitom zdaleka o první zakázku, ve které jsme kontejnerová provedení řešili. Běžně je využíváme pro účely umístění našich technologií nebo pro umístění technologických celků pro naše zákazníky. V době pandemie naše kontejnery dokonce posloužily také ve zdravotnictví. V době koronaviru jsme nemohli zrealizovat jednu zahraniční zakázku, a tak jsme volné kontejnery zdarma zapůjčili nemocnicím, které v nich zřídily odběrová místa.

Zdaleka nejvíce se však značka HUTIRA věnuje výstavbě a montáži technologických kontejnerů pro regulační stanice v oblasti plynárenství, technologie úpraven vody, upraven biometanu, vtláčecích jednotek nebo třeba pivovarů, případně jiných technologií dle přání odběratele. Mezi největší výhody těchto kontejnerových provedení patří: rychlejší dodávka oproti standardním řešením, zjednodušení dopravy a možnost mobilního řešení. Kontejnerové úpravny vod jsou tak velmi vhodné pro menší i větší obce, ale i soukromé podnikání jako jsou hotely, lázně nebo koupaliště.

Jestliže vás kontejnerové řešení zaujalo, kontaktujte nás. Kontejnerová řešení jsou velice variabilní, proto pro vás určitě najdeme vhodné řešení.

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU