banner
5 nejnovějších poptávek
Velkosériová výroba viz příloha
Elektroinstalatérské práce
Dodavatel těsnění
Dodavatel hadic
Malířské práce domu
5 nejnovějších nabídek
ASV 7-SET - „Kapesní“ akumulátorový šroubovák
Frekvenční měnič GD10-1R5G-S2-B; 1x230VAC; 1,5kW/ výstup 7,5A, 3x230VAC
Proces galvanického zinkování a následná pasivace povrchu
CNC obrábění
Zařízení BPS-12.250AV-DC-v17 pro odporové svařování rovinných svařenců

Kovošrot a autovrakoviště Ferrum

23/03/2017

 

ferrum_120

 

Zbavit se starého automobilu podle platné legislativy je stejně důležitý úkol, jako zajistit odstranění kovového odpadu. Společnost Ferrum s.r.o. poskytuje v Moravských Budějovicích služby kovošrotu a autovrakoviště za výhodných podmínek, díky čemuž své zákazníky odpadu nejen zbaví, ale také náležitě finančně odmění. Kovošrot přitom provozuje nejen v Moravských Budějovicích, ale také Jemnici, Třebíči, Velkém Meziříčí a Táboře.

 

Výkup kovového šrotu a dalších odpadů

Společnost se sídlem v Moravských Budějovicích zajišťuje výkup kovového šrotu, ale také dalších odpadů. Kromě železných a barevných kovů včetně mosazi, bronzu či olova nabízí např. výkup autobaterií.

Často se najdou klienti, kteří potřebují odstranit větší množství odpadu a odvézt jej do kovošrotu, vzhledem k nadměrnému množství to však není v jejich vlastních silách. I na tyto zákazníky společnost Ferrum s.r.o. myslí, a proto nabízí možnost využití vlastní autodopravy a kontejnerové dopravy.

Zbavte se kovového odpadu a dostanete zaplaceno

Bezhotovostní výkup železa v kovošrotu

V souvislosti s nejnovější platnou vyhláškou z roku 2015 je zakázáno vykupovat většinu kovového i jiného odpadu za hotové. Tato změna se týká všech kovošrotů i autovrakovišť včetně zmiňované společnosti Ferrum. Pro zákazníky se však mění jen způsob vyplácení finanční odměny, tedy že peníze nebudou vyplaceny hotově, nýbrž budou zaslány převodem na bankovní účet nebo i složenkou.

Zbavte se svého autovraku

Pokud vaše auto již dosloužilo a potřebujete se jej zbavit, musíte zajistit ekologickou likvidaci. Využijte služeb autovrakovišť v Moravských Budějovicích, Třebíči i Táboře, která zajistí likvidaci podle zákona, to vše navíc zdarma. Pokud je automobil určený k likvidaci v nepojízdném stavu a majitel není schopný jej na místo autovrakoviště v Moravských Budějovicích sám dopravit, společnost Ferrum s.r.o. zajistí sběr autovraku přímo u něj doma. Potvrzení o ekologické likvidaci bude vystaven ihned po převzetí autovraku. Na základě certifikátu je možné natrvalo vyřadit automobil z evidence vozidel.

Ekologická likvidace vozidel zdarma v Moravských Budějovicích

Co je k předání autovraku potřeba

Pokud jste se rozhodli předat automobil k likvidaci, připravte se na to, že musíte dodržet základní pravidla a předložit potřebné doklady. V první řadě je nutné ukázat doklad totožnosti, tedy občanský průkaz či cestovní pas. Pokud autovrak na autovrakoviště nepředává sám majitel, je třeba přiložit i plnou moc. Došlo-li k úmrtí vlastníka či provozovatele, je nutné předložit rozhodnutí v dědickém řízení. Nezapomeňte ani na originál velkého technického průkazu.

Podmínky k zajištění likvidace vozidel se nepatrně liší u právnických osob. Podrobné informace o podmínkách a dalších službách kovošrotu a autovrakoviště naleznete na internetových stránkách společnosti Ferrum s.r.o.

 

 

srot_398

 

FERRUM s.r.o.

Chelčického 260
Moravské Budějovice 2
676 02
Česká republika

Tel.: +420 568 404 070
Mob.: 724 760 490 -armovna, 602 252 892 -pálící centrum
Fax: +420 568 404 044
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU