banner
5 nejnovějších poptávek
Vykupujeme tvrdé PVC, trubky, profily, lišty...
PP natur pro vstřikování
Renovace bytových jednotek
Zhotovení zednických prací
Kovoobrábění dílů dle přílohy
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
PC vytlačovací - čirá
HDPE vstřikovací
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Kovové hadice od společnosti RATTAY kovové hadice s.r.o.

12/12/2017

 

Dodáváme prvotřídní kovové hadice vhodné pro nejrůznější oblasti použití. Všechny naše výrobky podléhají 100% kontrole, na kvalitu našich produktů se tedy můžete vždy spolehnout. V naší široké nabídce najdete nejen kovové hadice a nerezové hadice, ale také kompenzátory mnoha druhů. Kromě toho také poskytujeme služby v oblasti zakázkového svařování.

Naše společnost RATTAY kovové hadice s. r. o. sídlí ve městě Liberec a její specializací je výroba hadic – zaměřujeme se především na kovové hadice a nerezové hadice. Kovové hadice jsou určené pro přepravu kapalin a plynů. Naše kovové hadice umožňují použití v náročných teplotních podmínkách a odolávají také vysokým provozním tlakům. Kovové hadice jsou vyráběny z různých typů vlnovců a pro zvýšení odolnosti proti tlaku mohou být opatřeny jedním nebo dvěma oplety. Kromě hadic nabízíme také kompenzátory a provádíme zakázkové svařování a letování.

Vysokotlaké nerezové hadice

Nerezové hadice vyrábíme z různých typů vlnovců – můžete si vybrat nerezové hadice z vlnovce s běžným kruhovým vlněním, dále také nerezové hadice z vlnovce s úzkým kruhovým vlněním nebo nerezové hadice z vlnovce s úzkým střídavým vlněním. Pro zvýšení odolnosti proti tlaku mohou být nerezové hadice opatřeny jedním či dvěma oplety z kovového drátu, mohou být ale také zcela bez opletu. Nerezové hadice zakončujeme požadovanými koncovkami dle přání zákazníka a specifikace použití.

Výroba hadic

Výroba hadic patří mezi hlavní specializace naší společnosti. Naše výroba hadic není zaměřena pouze na běžné kovové hadice, ale vyrábíme i speciální typy kovových hadic, jako je typ AGRAFF. Výroba hadic se řídí přesnou specifikací zákazníka, případně je výroba hadic realizována dle našeho návrhu, který zhotovujeme na základě potřeb klienta.

Kompenzátory

Vedle našeho základního zaměření, kterým je výroba hadic, se specializujeme také na nejrůznější kompenzátory. Kompenzátory jsou využívány pro eliminaci vibrací a různých posuvů, zároveň jsou také určeny ke kompenzaci tepelné roztažnosti potrubí a korekci odchylek os. Kompenzátory a hadicová připojení naší firmy RATTAY se bez problémů používají na celém světě v nejrůznějších systémech malých i velkých zařízení. V naší široké nabídce najdete kovové kompenzátory, gumové kompenzátory a tkaninové kompenzátory.

Svařování

Naše firma se zaměřuje také na zakázkové svařování a letování. Svařování provádíme metodou TIG/WIG a metodou MIG/MAG. Svařování realizují naši zkušení zaměstnanci, kteří jsou v oblasti svařování pravidelně odborně školeni. Při svařování i při všech našich dalších činnostech, mezi které patří především výroba hadic, klademe důraz na kvalitu odvedené práce a spokojenost zákazníka.

 

RATTAY kovové hadice s.r.o.

Kladenská 287/4

Liberec III

460 01

Česká republika

 

Tel.:+420 488 577 500-3

Mob.:+420 733 325 934, 731 145 337, 739 369 655

Fax: +420 488 577 509

E-mail: rattay@rattay.cz

Internet: www.rattay.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/rattay-kovove-hadice-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU