banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka interiérového vybavení a nábytku
Dodavatel hutních materiálů
Hutní materiály
Kovovýroba
Pytle na odpad a sáčky do odpadkových košů
5 nejnovějších nabídek
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
HUTNÍ Materiál - Ocelové Profily - ihned k prodeji!
HUTNÍ Materiál, trubky - ihned k prodeji!
HUTNÍ Materiál - ihned k prodeji!
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!

Kvalitní české rohože

08/07/2016

 

 

logo_gapa_181_01

JAK NA ŠPÍNU? ŘEŠENÍM JE GAPA

Objevte naše čisticí rohože, které zbaví každou budovu nečistot. Nabízíme také průmyslové a bazénové rohože.

  • Rohož vám vyrobíme na míru.
  • Dodáme ji do 5 dnů.
  • Zajistíme montáž a servis.

 

GAPA – KVALITNÍ ČESKÉ ROHOŽE

Rohože

Vnitřní i venkovní rohože čistí opravdu efektivně, což dokládají i certifikáty, které vydal Technický a zkušební ústav stavební Praha. Váš interiér bude mnohem příjemnější i díky ergonomickým průmyslovým rohožím a bazénovým rohožím.

 

Vstupní rohože

Vstupní čisticí rohože zachytí až 90 % nečistot a sníží náklady na úklid až o 65 %. Celý systém tvoří 3 čisticí zóny – 1. venkovní, 2. mezidveřní a 3. vnitřní – a díky tomu nečistoty nemají šanci.

Jak fungují? Při chůzi po venkovní gumové rohoži se boty zbaví hrubých nečistot, podrážky pak dočistí 2. a 3 čisticí zóna. Všechna špína propadne na zem, při úklidu se rohož sroluje a podlaha pod ní se zamete nebo vyluxuje.

Kde se používají? Ve vstupních prostorách nákupních center, hotelů, bank, letišť a administrativních budov, ale i v rodinných domech.

Výroba na míru: Níže najdete různé typy vstupních rohoží. Poradíme vám, která rohož bude pro vaše prostory nejlepší, a vyrobíme ji na zakázku. 

 

Textilní rohože

Textilní rohože se používají hlavně uvnitř, jejich součástí ale může být i venkovní čisticí zóna. Jsou velmi pevné, a proto se hodí i do míst, kde přes ně jezdí nákupní nebo paletové vozíky a dokonce i auta, např. při prezentačních akcích. 

Jak fungují? Dokáží očistit nejen boty, ale i kola vozíků a aut. Nečistoty zůstávají v rohoži, která se při úklidu ručně nebo strojově vyluxuje.

Kde se používají? Ve vstupních prostorách nákupních center, hotelů, bank, letišť, továren, škol, nemocnic, ale i v rodinných domech.

Výroba na míru: Níže najdete různé typy textilních rohoží. Poradíme vám, která rohož bude pro vaše prostory nejlepší, a zhotovíme ji na míru. Chcete podpořit image svojí firmy? Vyrobíme pro vás textilní rohož s logem.

 

Bazénové rohože

Díky plastovým bazénovým rohožím bude pobyt v prostorách, kde je vlhko, bezpečnější a příjemnější. Jsou totiž protiskluzové a navíc skvěle drží teplo.

 

  • Používají se nejen k bazénům, ale také do saun, šaten, sprch, koupelen a toalet.
  • Mají antibakteriální úpravu, která brání množení plísní, a díky tomu se umísťují i do nemocnic.

 

Průmyslové rohože

Protiúnavové rohože přispívají ke zdraví i bezpečnosti zaměstnanců v průmyslových provozech. Kromě toho mají řadu dalších užitečných vlastností.

 

  • Zdraví – pokud pracovníci stojí celý den na tvrdé podlaze, mívají problémy s bolestí zad a jsou unavení. Tyto potíže můžete omezit – naše ergonomické rohože podstatně zvyšují produktivitu pracovníků a snižují jejich absence až o polovinu.
  • Bezpečnost – rohože jsou protiskluzové. Snižují tak riziko pracovních úrazů, které hrozí především tam, kde se pracuje s tekutinami.

 

Další výhody – podle charakteru vašeho provozu vám doporučíme rohož, která bude mít i další praktické vlastnosti. Rohože mohou např. omezovat vibrace a hluk, pohlcovat výboje statické elektřiny, chránit předměty, které spadnou apod.

 

Akce a slevy

Pravidelně přicházíme s novinkami a zároveň doprodáváme skladové zásoby se slevou. Sledujte naši aktuální nabídku.

 

Rámy k rohožím

Pro připevnění rohože k podlaze se používají různé typy rámů a náběhů. Podívejte se na naši nabídku a v případě zájmu nás kontaktujte – pomůžeme vám vybrat ty správné rámy pro vaši rohož.

 

Doplňky

K rohožím nabízíme i různé doplňky – krycí fólie, které ochrání rohože a podlahové krytiny např. během rekonstrukce, hrany, lišty a pásky proti uklouznutí na schodech a praktickou dveřní lištu.

 

rohoz_400

 

 

 

GAPA MB, s.r.o.

Svatovítská 217
Mladá Boleslav
293 01
Česká republika

Tel.: +420 326 721 006, 326 735 428
Fax: +420 326 735 428
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU