banner
5 nejnovějších poptávek
Obráběné díly, výroba dle výkresové dokumentace
Hydraulický vstřikovací lis na plasty
Hutní materiály
Zámečnické práce
Uskladnění bio lupiny, loupání lupiny, 50 tun
5 nejnovějších nabídek
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
Barevný Masterbatch
Zvýhodněná nabídka nového lisu za skladovou cenu !!!!
Opravy a servis obráběcích strojů

Lakovna a lakýrnické práce Brno

28/07/2017

 

Česká firma Turlak se již téměř 20 let specializuje na mokré a práškové průmyslové lakování kovů. Za pomoci moderního vybavení provádíme předúpravu kovů fosfátováním nebo pískováním. Dalším krokem je práškové či mokré lakování. Nejčastěji lakujeme kovy, ale mokrým lakováním lze lakovat i jiné materiály – plasty, dřevo aj. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé zaměstnance, investujeme do moderního vybavení, myslíme i na ochranu životního prostředí. Firma sídlí v obci Újezd u Brna, zákazníky však máme nejen z Jihomoravského kraje, ale z celé České republiky. Kontaktujte nás!

Mokré a práškové průmyslové lakování - Újezd u Brna

Povrchovou úpravu kovů (mokré a práškové lakování) provádíme již od roku 1998. Za více než patnáct let existence využilo lakování nebo předúpravy mnoho zákazníků nejen z Brna a okolí ale i ze zahraničí.

Předúprava fosfátováním nebo pískováním

Úprava porvchu pomocí fosfátování nebo pískování zajistí dokonalé očištění povrchu předmětu a  přispívá k maximální přilnavosti laku na kov. Kvalitní předúprava je dobrým předpokladem pro dlouhou životnost a odolnost naneseného laku.
Více o předúpravě >

Mokré lakování

Vhodné pro kovové konstrukce a zámečnické výrobky. Pro mokré lakování používáme vodou ředitelné, syntetické, epoxidové, akrylátové a polyuretanové barvy podle požadavků zákazníka.
Více o mokrém lakování >

Práškové lakování

Práškové lakování (komaxit) je moderní, ekologickou a rychlou metodou lakování. Jeho velkou předností je dlouhodobá odolnost proti otěru, poškrábání apod. Po vytvrzení laku v peci a vychladnutí výrobku je předmět připraven k okamžitému použití.
Více o práškovém lakování >

Další služby

Kromě mokrého a práškového lakování nabízíme také další související služby. Především malířské a lakýrnické práce v okolí Újezdu u Brna a v rámci Jihomoravského kraje. Další doplňkovou službou je malování fasád včetně možnosti zahrnout do fasády jasně viditelné reklamy, firemní loga či jakékoliv grafické motivy. V rámci našeho oboru vám také bezplatně a ochotně poradíme, doporučíme vhodný postup a řešení.

Moderní technologie a respekt k životnímu prostředí

Dlouhodobě investujeme do moderních technologií a postupů. A to hned z několika důvodů. Hlavním důvodem je kvalita našich služeb – kvalitní lakování a lakýrnické práce. Druhým důvodem je také zodpovědné chování k životnímu prostředí. To nám není lhostejné a nechceme se podílet na jeho znečišťování víc než je to nutné. I proto používáme speciální lakovací boxy s vodní stěnou nebo uhlíkovými filtry, které úspěšně zabraňují nežádoucímu úniku barev do ovzduší.

Kontaktujte nás

Výsledek po lakování si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie. Máte-li zájem o lakování a lakýrnické práce, kontaktujte nás. Volejte na pevnou linku (+420) 544 224 349 nebo na mobil (+420)733 125 165. Můžete nás oslovit také emailem na turlak@turlak.cz. Rádi a ochotně zodpovíme veškeré vaše dotazy a obratem naceníme vaši poptávku. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Lakovna Brno

Česká firma lakovna Turlak nabízí kvalitní lakování zejména kovů ale i dřeva a plastů. U kovů si můžete vybrat mezi mokrým či práškovým lakováním. Lakovna Turlak provádí úpravy povrchů v Újezdě u Brna už téměř 20 let. Za tu dobu se vyčlenil silný pracovní tým zkušených odborníků, kteří v kombinaci s moderním vybavením zaručují vysokou kvalitu odvedené práce při lakování, ať už mokrou či práškovou cestou. Při činnosti firmy je samozřejmostí využívání speciálních lakovacích boxů a filtrů, které minimalizují negativní dopad lakování na životní prostředí.

 

Ivo Turek - TURLAK

Komenského 1018

Újezd u Brna

664 53

Česká republika

 

Tel.:+420 544 224 349

Mob.:+420 608 335 526

Fax: +420 544 224 349

E-mail: turlak@turlak.cz

Internet: www.turlak.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/ivo-turek-turlak

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU