banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce
Venkovní úklidové služby
Renovace bytové jednotky
Manipulační technika
Hutní materiál ocel
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Konzolová frézka FGV 32
Asynchronní třífázový elektromotor patkový B3 zapojení ( Y/D ) 400/690 V do trojúhelníku ( D )
OHÝBAČKA KARI SÍTÍ A ROHOŽÍ - HAMBI KSE603V
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Laserové svařovací systémy komínových a větracích trubek - VENTOR Trade s.r.o.

29/09/2020

 

 

 

Kompletní řešení z jediného zdroje pro výrobu komínových a větracích trubek

Již 30 let dodáváme ověřené a vyzkoušené inovativní a pružné spojovací a automatizační technologie pro tváření a svařování trubek. Vysoký stupeň stability procesu a vysoká flexibilita našeho stroje a koncepcí linky zaručuje řešení širokého spektra konkrétních výrobních úkolů zákazníků a je tak schopna uspokojit požadavky na vysokou kvalitu.

Rádi bychom využili tuto příležitost k tomu, abychom vám představili kompletní sortiment pro plně automatizovanou výrobu komínových a větracích trubek.

Automatická výroba krátkých trubek

Náš systém výroby krátkých trubek zahrnuje kompletně automatizované výrobní zařízení, které v sobě zahrnuje část pro válcování trubek a podélné svařování švů.

Automatické vykládání a zakládání do válcovací a svařovací linky činí jakékoliv ruční zásahy zbytečnými. Díky automatizaci se samostatně umístěné stroje (zajišťující válcování a svařování) stávají efektivními výrobními středisky.

Všechny stroje jsou vysoce flexibilní.

Svařovací stroje využívající technologii weil jsou charakteristické důmyslným postupem upevnění, který dokonale polohuje trubky ve svařovací poloze. Při použití pružné upínací jednotky není zapotřebí žádné další mechanické upínání pro změnu průměru.

Pružná výroba trubek zahrnuje středisko zpracování konců trubek, které může být přímo automaticky připojeno ke stávajícímu zařízení pro svařování podélných švů.

Laserové řezačky pro řezání tenkostěnných trubek velkého průměru a pro zkracování sochorů. Tyto stroje jsou ideální pro řezání pod úhlem, vyřezávání kruhů, elips, obdélníků a volně programovatelných tvarů.

Válcovací a svařovací zařízení na výrobu segmentových kolem pod úhlem 45°, 60°, 90°, zařízení pro svařování zúžených míst a spojů ve tvaru T a také plnící zařízení na výrobu izolovaných trubek navíc ke kompletnímu sortimentu zařízení na výrobu dokonalých trubek.


 1. Navíječky
 2. Rovnačky
 3. Nůžky, laserový řezací stůl (volitelné)
 4. Děrovačka nebo laserový řezací stůl (volitelné)
 5. Měnič palet (volitelný)
  Měnič palet vám umožňuje pracovat přímo s pláty uloženými na sobě na paletě. Při zakládání nových plátů není třeba přerušit výrobu.
 6. Vykládací systémy
 7. Podávací stůl a zařízení pro opracování hran (volitelné)
  Tvářecí zařízení se používá pro optimalizaci kulatosti pro průměry < 200 mm.
 8. Válcování (zařízením multiroller) s podávacím stolem
  Je možné vyrábět trubky různých průměrů bez dalších mechanických úprav. Vysoce technicky vyspělý válcovací stroj zajišťující flexibilní a plně automatizovanou výrobu trubek o průměru 60 – 600 mm a délkách až 2 200 mm.
 9. Laserové svařování podélných švů (zařízení Flexistar)
  Naše inovativní koncepce upínání vám pomáhá vyrábět trubky pružně s vysokou produktivitou bez potřeby měnit nástroje.
 10. Vnitřní/vnější trubka (Flexistar)
  Jako kompaktní středisko na výrobu trubek v rámci systému kombinujícího válcovací a svařovací zařízení jeho různé stroje zajišťují změny délky nebo průměru, aniž by bylo nutné měnit potřebné díly. Vyválcovaný plát je spojen radiálně pohyblivými upínacími tyčemi na vnější straně a je pak kontinuálně svařován pod vertikální optikou laseru.
  Tato jedinečná vlastnost umožňuje střídavě vyrábět dva různé průměry (například vnitřní trubku – vnější trubku) tak, jak se požaduje pro izolované kouřovody vícevrstvé nebo manžety.
 11. Zpracování konce trubky (REB)
  Portálový dopravní systém zakládá a vykládá materiál do a z obráběcích center (zakládání trubek, rozšiřování na obou stranách, válcovací návalek na jedné straně, vyjmutí trubky) v cyklu stroje provádějícího podélné svařování. Výroba segmentu kolen z krátkých trubek je nepředstavitelná bez výkonné laserové řezačky trubek.
 12. Laserová řezačka trubek (RSM)
  Náš stroj je ideální pro řezání pod úhlem, vyřezávání kruhů, elips, obdélníků a volně programovatelných tvarů do tenkostěnných trubek.
 13. Tváření segmentů trubek
  Laserem odříznuté segmenty trubek jsou vytvářeny uvnitř a zvenčí na obou stranách při přípravě následných postupů laserového svařování
 14. Laserové zařízení pro svařování kolen a téček (LSTS)
  Jednotlivé segmenty trubek jsou svařovány do segmentů ohýbaných laserem. Naše řešení zaručuje 100 % vzduchotěsnost ohybů segmentů. Svařovací buňka je také vhodná pro laserové svařování T kusů.
 15. Rozválcovačka a zařízení pro navařování konců trubek (…)
  Jedno- a dvoustěnné T kusy jsou vyráběny v několika krocích na jednom stroji
  – vyříznutí otvoru laserem, rozválcování, umístění konce trubky a laserové svařování
 16. Izolace dvoustěnných trubek (…)
  Dvoustěnné trubky kouřovodů, T kusy a ohýbané segmenty trubek se plní izolačním materiálem a uzavírají se.

Laserové svařování trubek kouřovodů a větracích trubek.

Značení
Zařízení provádějící značení, které je plně integrováno do výrobního procesu, zaručuje dohledatelnost výrobku. Značky, jako je výrobní číslo nebo kód datové matice, je možné nanášet pomocí laserových značkovačů, inkoustových nebo jehličkových tiskáren.

Řízení procesu
Součástí sortimentu našich strojů je vyhledávání chyb švů v raném stádiu výroby, což zaručuje kvalitu spojovaných dílů.

Nákup na jednom místě
Našimi zákazníky jsou přední světový výrobci větracích, topných a klimatizačních technologií, kteří oceňují celosvětovou dostupnost našich služeb, které poskytujeme prostřednictvím tří servisních středisek (USA, Německo a Čína) a také našeho oddělení výzkumu a vývoje, které nabízí široký sortiment technických možností a disponuje odpovídajícími zdroji.

 

 

 

 

VENTOR Trade s.r.o.

Horní Hoštice 77

Javorník

79070

Česká republika

 

Tel.:+420 731 476 094

Mob.:+420 731 476 094

E-mail: kaminski@ventor.cz

Internet: www.ventor.cz

 

https://www.industry-eu.cz/firmy/ventor-trade-s-r-o

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU