800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Čerpadlo
Čerpadlo
Přeprava 33 palet
Hrotový soustruh
Díl na vozidlo
5 nejnovějších nabídek
Vstupní/výstupní kontrola, montáž a opracování dílů - VOLNÁ KAPACITA !!!
Použitý repasovaný řezací mlýn Condux CS 400/600 IIIA
Dvouhřídelový drtič značky SatrindTech F515
Dopravníkový pás AXMANN Fördertechnik
Technika pro drcení a recyklaci plastů, kabelů, dřeva a alternativních paliv

Letos frčí zelená. Můžete ji mít i na kamnech

13/06/2017

 

Spojujeme si ji s jarem, přírodou a novými začátky. To vše pro nás znamená zelená. Ale kromě toho skrývá i mnohé další významy. Symbolizuje například zeleň, v níž rádi trávíme volný čas, stejně jako touhu uniknout až příliš hektickému životnímu tempu. Nebo také snahu chránit životní prostředí. Zelená je zkrátka barvou mnoha trendů, které v současnosti nezpochybnitelně patří do našich životů. I proto se ostatně stala barvou letošního roku.

Spojujeme si ji s jarem, přírodou a novými začátky. To vše pro nás znamená zelená. Ale kromě toho skrývá i mnohé další významy. Symbolizuje například zeleň, v níž rádi trávíme volný čas, stejně jako touhu uniknout až příliš hektickému životnímu tempu. Nebo také snahu chránit životní prostředí. Zelená je zkrátka barvou mnoha trendů, které v současnosti nezpochybnitelně patří do našich životů. I proto se ostatně stala barvou letošního roku.

Newyorský Pantone Color Institute vyhlašuje barvu každý rok, řídí se přitom náladami a postoji lidí po celém světě. Jakmile experti Pantone barvu vyhlásí, můžete si být jisti, že po ní okamžitě sáhnou módní návrháři, interiéroví designéři i architekti. Celý letošní rok se tedy díky nim budeme dívat na svět přes zelený filtr. V uplynulých letech přitom byly barvami roku například modrá s odstínem růžových červánků, sytě rudá, fialová nebo „mandarinková“.

Pantone svou volbu odůvodnil výrokem britské návrhářky Vivien Westwoodové, která prohlásila: „Kupuj méně, vybírej s rozumem a používej dlouho.“ Klíčová by podle slavné Britky měla být kvalita, ne kvantita. Právě zelená barva přitom odkazuje k minimalismu a naznačuje touhu vrátit se k trvalým věcem.

Pokud to cítíte podobně a chcete zelenou barvou oživit interiér svého domu nebo bytu, můžete vsadit na špičková kamna se Manta zeleným kachlovým obkladem. Jejich odstín sice úplně neodpovídá rozzářené, hráškové zelené, kterou vybral Pantone Color Institute, přesto ale vnese do vašeho domova potřebnou svěžest, harmonii i příjemné zklidnění. 

 

 

HAAS+SOHN Rukov s.r.o. - kooperace

Nádražní 312

Jiřetín pod Jedlovou

407 56

Česká republika

 

Tel.:+420 412 332 909

Mob.:+420 725 997 742

E-mail: lukas.janecek@haassohn.com

Internet: www.haassohn-rukov.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/haas-sohn-rukov-s-r-o-kooperace

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU