banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba plast
Výroba formy
Poptávám cenovou nabídku na tři zástěny na terasu
Stavební a zednické práce v domě
Zhotovení hřiště
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
PC vytlačovací - čirá
HDPE vstřikovací
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Lisované i svařované podlahové rošty z ocele S235 - FERRUM s.r.o.

03/04/2021

Výroba podlahových roštů

Nabízíme lisované i svařované podlahové rošty z ocele S235.

lisovaných roštů (P) v nosných prutech vytvoříme kónické drážky, do nich zalisujeme rozpěrné (příčné) pruty, celý rošt olemujeme pruty nebo profily a po obvodu zavaříme. Lisované rošty jsou na pohled elegantnější a variabilnější, maximální rozměr jednoho kusu je 1 500 × 1 300 mm.

V případě svařovaných roštů (SP) rozpěrné (příčné) pruty do nosných nelisujeme, ale odporově zavařujeme. Jako rozpěrný prut slouží překrucovaný čtyřhran. Jelikož je každý bod styku nosného a rozpěrného prutu svařený, jsou SP rošty velmi tuhé. Maximální rozměr jednoho kusu je 2 000 × 1 000 mm.

Lisované i svařované podlahové rošty mají stejnou únosnost a oba splňují normy ČSN 74 6930 a DIN 24 537. Svařované rošty jsou nicméně odolnější v případě, kdy do nich potřebujete udělat díru nebo po nich jezdíte. Díky tomu, že je každý spoj svařený, se nemohou rozviklat. Doporučujeme je proto do těžkých průmyslových provozů.

Hotové podlahové rošty vám dle požadavků upravíme – uděláme lemování, výřezy a podobně. Dodáme je surové, případně je ve spolupráci a naším partnerem natřeme žárovým zinkem. Takový rošt je pak odolný vůči korozi s 5letou zárukou. Pokud ve svém provozu (například chemický průmysl) nemůžete mít zinek, domluvíme se na komaxitu.

Dodací lhůta podlahových roštů je 4–5 týdnů, větší zakázky odbavujeme postupně. Menší objemy posíláme přepravní službou, větší vám dovezeme nebo se na dopravě předem domluvíme.

Kromě ocelových podlahových roštů vyrábíme také

  • schodišťové stupně (samonosné rošty v protiskluzové úpravě a s žárovým zinkováním do nosné konstrukce schodišt)
  • žebříkové příčky.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU