banner
5 nejnovějších poptávek
PP natur pro vstřikování
Poptáváme LDPE vstřikovací
Zámečnické práce
Výroba plast
CNC obrábění
5 nejnovějších nabídek
Barevné struny ABS, ABS-T, PLA, PET-G
Prodej PP/PE fólií
Absorbér vlhkosti
Kompletní regranulační linka na prodej
MEPOLEN Press PP-H, lisovaný, hoblovaný

Mikov přivítá rybičku z cesty kolem světa

10/10/2016

 

Cestovatelé české expedice Bigtrip - rybička kolem světa, jejíž partnerem je firma Mikov, zakončí své více než dvouleté putování o víkendu 15. a 16. října 2016 v Krásné Lípě a Mikulášovicích. 

 

Sobota 15. října bude od 14 hodin na Křinickém náměstí v Krásné Lípě věnována oslavám návratu cestovatelů domů. Definitivní tečka za expedicí však padne až v neděli 16. října v areálu firmy Mikov, kde bude do tamního Muzea nožířské tradice předána rybička, která Ladislava Bezděka a Kateřinu Dvořákovou provázela na celé cestě.

 

"Máme v muzeu již celou řadu rybiček, které jsou zajímavé svými "nej", ale takovou, co objela celý svět, umístíme na čestné místo poprvé," řekl Miloš Pařík, generální ředitel firmy Mikov.

 

Oba dva dny se oslav ukončení expedice účastní mimo jiné místní senátor Zbyněk Linhart, starosta města Krásná Lípa Jan Kolář, starostka Mikulášovic Miluše Trojanová a generální ředitel Mikova Miloš Pařík.

 

"Návrat rybičky do továrního muzea oslavíme společně s návštěvníky nejenom gulášem zdarma, ale také možností projet se parním vláčkem," doplnil Pařík s tím, že komu by ani tato nabídka nestačila, může k tomu ještě využít bezplatnou prohlídku muzea a mimořádnou 25 % slevu na nákup v podnikové prodejně.

 

Slavný český nožík rybička se v Mikulášovicích vyrábí již více než sto let. Patří mezi nejpopulárnější a všeobecně známé české výrobky. Největší český výrobce nožů Mikov v loňském roce prodal téměř sto tisíc rybiček, přičemž desítky tisíc jich vyvezl například do USA. Vedle rybičky Mikov uvádí na trh i široký sortiment loveckých, outdoorových a sportovních nožů, a za kolekci nožů pocket získal celou řadu designových ocenění.

 

 

MIKOV s.r.o.

Mikulášovice 741

Mikulášovice

407 79

Česká republika

PhDr. Bedřich Jetelina, Th.D.

ředitel komunikace

603 703 892

b.jetelina@mikov.cz

www.mikov.cz

twitter.com/mikovcz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU