banner
5 nejnovějších poptávek
Pořízení lakovací linky
Zámečnické a svářecí práce, ocel
Kovovýroba
Odvoz odpadů, zpracování
Výroba z polykarbonátu
5 nejnovějších nabídek
Mokré lakování
Konzolová frézka FGV 32
Dvouobrátkový patkový elektromotor B3.
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy

Montáž s vynáškou zboží od společnosti Manutan s.r.o.

03/09/2018

 

 

Chcete si vybavit kancelář nábytkem, pořídit regály a nemáte čas na samotnou montáž? Potřebujete zboží vynést do vyššího patra? 

Objednané zboží Vám rádi smontujeme a vyneseme i do vyšších pater. Cena služby je 11 % z ceny zakázky, min. však 2900 Kč bez DPH. Pro objednání e-mailem, telefonem apod. uveďte kód služby v objednávce.

Při objednávce nad 100 000 Kč bez DPH vám smontujeme zboží zdarma. Zda zboží vyžaduje montáž, zjistíte v detailním popisu zboží.

Službu zajišťujeme prostřednictvím našeho partnera po celé ČR. Termín montáže s vámi dohodneme, jakmile zboží a montáž objednáte a definitivně potvrdíme, jakmile bude zboží připravené. Montáž realizujeme v pracovní dny od 8 do 17 hodin (po dohodě až do 21 h.). Mimo tyto hodiny cenu montáže určujeme individuálně.

Místo pro montáž si připravte tak, aby bylo přístupné, prostorné a stavebně dokončené. Jen velmi neradi si účtujeme tzv. marný výjezd, proto buďte na místě v dohodnutý čas s připraveným místem k montáži.

Nechte montáž na nás, ušetříme vám čas i starosti.

Detailní podmínky poskytnutí montáže:

  1. Při koupi služby Montáž s vynáškou je tato služba účtována podle platné ceny v den objednávky, která je k nalezení na našich stránkách www.manutan.cz
  2. Služba je zdarma při objednávce zboží vyžadující montáž v hodnotě nad 100 tis. Kč bez DPH - pokud si to zákazník vyžádá v objednávce (Manutan zpětně neposkytne slevu nebo jiné plnění, pokud si zákazník montáž neobjednal).
  3. Montáž a vynáška zboží se vztahuje pouze na zboží dodané Manutanem.
  4. Zákazník zajistí a to v dohodnutém terminu dodání a montáže zboží, splnění tzv. "stavebních předpokladů" prostoru určeného pro montáž a umístění nábytku. K těm patří: dostatečný prostor, teplota pro montáž vyšší než 10 °C, ostatní předpoklady stanovené v montážním návodu zboží.
  5. Záruku na montážní práce: Manutan poskytne zákazníkovi záruku na všechny montážní práce a to v celkové délce 24 měsíců od předání montážní zakázky.
  6. Manutan obvykle hradí základní atypické práce k montáži (kotvení ke zdi, zkracování), ale vyhrazuje si právo náklady na atypické práce ve výši nad obvyklou mez zákazníkovi vyúčtovat.
  7. Manutan si vyhrazuje právo vyúčtovat plnou cenu služby Montáž s vynáškou zboží v případě marného výjezdu. Marným výjezdem je zejména nepřítomnost odpovědné osoby zákazníka k zpřístupnění prostor pro montáž montážní firmě, nebo nepřipravenost prostor pro montáž (viz. Bod 3).

Ostatní se řídí všeobecnými obchodními podmínkami Manutanu

 

 

 

 

Manutan s.r.o.

Provozní 5493/5

Ostrava-Třebovice

722 00

Česká republika

 

Tel.:+420 800 242 424

Fax: +420 800 100 628

E-mail: prodej.web@manutan.cz

Internet: www.manutan.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/manutan-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU