banner
5 nejnovějších poptávek
Obráběné díly, výroba dle výkresové dokumentace
Hydraulický vstřikovací lis na plasty
Hutní materiály
Zámečnické práce
Uskladnění bio lupiny, loupání lupiny, 50 tun
5 nejnovějších nabídek
LDPE regranulát - různé odstíny
Nákladní automobil skříňový
Konvenční frézování
Kompletní regranulační linka na prodej
MELEN 100 PE-100 (DIBT), polyetylen 100 vhodné pro tlakové nádoby

Nátěry a opravy střech

19/03/2016

 

hardy_192_02

 

Potřebovali byste natřít střechu? Kvalitně ji ochránit před nepřízní počasí? Provádíme nátěry střech po celém území České republiky. A to i na špatně dostupných místech, kam se plošina těžko dostane nebo kde je nebezpečné provádět nátěry střech bez zajištění. Samozřejmě nátěry střech provádíme i na normálně dostupných střechách. Vzhledem k naší dlouholeté praxi s nátěry střech nabízíme našim klientům rychlost, kvalitu a výborné cenyv porovnání s ostatními způsoby nátěrů střech.

 Nátěry střech a jejich životnost

Samotný nátěr střech provádíme pouze kvalitními barvami a v několika nátěrech, což prodlužuje životnost střechy. Je samozřejmé, že takto kvalitní nátěr také zaručuje dlouholetou image Vaší střechy. Pro nátěry střech je nutné, abyste si vybrali barvu a odstín a také spočítali povrch střechy, aby se zjistilo, kolik barvy bude potřeba.

Jak provádíme nátěry střech?

Technologie ručního nátěru

Věříme tomu, že ruční nátěry střech jsou nejkvalitnější, a proto se jich držíme. Díky tomuto způsobu se barva zaručeně dostane i do záhybů falcování, mezi okapy, okapové plechy i do ostatních těžce dostupných míst. Při nátěrech střech používáme k jištění horolezeckou techniku. Ve většině případů nám stačí pár jistících bodů jako je komín, výlezové okno z půdy či stromy v blízkém okolí. Za použití této techniky nic neplatíte. Díky horolezecké technice se dostaneme i do zdánlivě nepřístupných míst. Pokud to vyžaduje charakter zakázky, můžeme použít i vysokozdvižnou plošinu.

 

Očištění a odmaštění povrchu

Před samotným nátěrem střechy je nejprve nutné odstranit z povrchu odloupaný, starý a nepřilnutý nátěr. Je třeba také očistit povrch střechy od rzi a dalších nežádoucích nečistot (mastnoty, mechu, malty apod.). Povrch střechy čistíme mechanicky. Ve většině případů používáme ocelové kartáče, košťata, popřípadě i ocelové rotační brusky. Na očištěný povrch střechy poté aplikujeme saponátový roztok. Používáme vysokotlaké zařízení wap, které díky tlaku vody povrch střechy dokonale dočistí a odmastí.  strecha_329

 

Vlastní nátěr střechy

K nátěrům střechy volíme nejčastěji ekologické akrylátové materiály Eternal, které jsou ředitelné vodou. Tyto materiály preferujeme nejen díky dlouholetým zkušenostem s jejich aplikací, ale také díky výborných antikorozním a krycím vlastnostem.

Jako variantu můžeme použít i strojové stříkání povrchu.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.

 

MT Hardy s.r.o.

Tiskařská 10/257
Praha 10
120 00
Česká republika

Tel.: Informace + příjem zakázek : +420 775 201 201
Mob.: hlavní technik: +420 776 149 123
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU