banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnická výroba dle přílohy
Obrábění kroužků dle přílohy
Zámečnická výroba, práce
Výroba dílů viz příloha, kvalita !
Zakázková kovovýroba dílů, stálá spolupráce
5 nejnovějších nabídek
FLEXO KABEL 3m 2x1,5mm2 H07RN-F PRYŽ
HUTNÍ Materiál, trubky - ihned k prodeji!
HUTNÍ Materiál - ihned k prodeji!
Prodej nadbytečného materiálu - PA6 GRILON PVS-25H 7021/31 GRAU
Výroba výlisků

Nejvydařenější ročník Remtech Expo 2016 byl ukončen

24/09/2016

 

Bilance 10. ročníku Remtech Expo potvrzuje jeho zásadní přínos pro segment ochrany životního prostředí a spolu s pořadatelským městem Ferrara se neustále objevují v popředí mezinárodního programu.

Remtech je nejvíce specializované italská výstava vztahující se k odstraňování starých ekologických zátěží a likvidaci kontaminovaných lokalit, k ochraně životního prostředí a k územním rekultivacím. Jeho cílová skupina je kvalifikovaná a diverzifikovaná komunita reprezentující soukromé společnosti, veřejné instituce a orgány, univerzity a výzkumná centra, specializovaná sdružení, odborníky ze světa průmyslu, včetně ropného průmyslu a sektoru správy nemovitostí.

Této problematice je vyčleněna velmi rozlehlá výstavní plocha areálu Ferrara Expo a tato událost je uznávána odborníky i díky hojné účasti akreditovaných vystavovatelů. Součástí akce jsou i konference a zasedání na vysoké technicko-odborné úrovni, které jsou k dispozici pro dělníky, techniky, specialisty a představitele rozhodovacích orgánnů. Program je zaměřen každý rok na nejaktuálnější a nejzajímavější témata, která nejvíce „trápí“ současnost: rozvoj oboru, charakteristika a analýza rizik, sanační technologie, výzkum, inovace, monitoring a kontrola ochrany životního prostředí a udržitelnost rozvoje průmyslu atp.

Kromě toho se konala i Národní konference průmyslu o životním prostředí a sanacích a 1. ročník Evropské mezinárodní konference Remtech, která byla uspořádána ve spolupráci s Evropskou komisí. Nemluvě o představení technických analýz, případových studií a výměně praktických zkušeností spolu s multidisciplinárními debatami - na národní a mezinárodní úrovni.

Akce se konala v Ferraře od 21. do 23. září a SIAD byl přítomen se samostatnou výstavní expozicí a také s příspěvkem do souběžně konané konference s názvem "Sanace podzemních vod bariérou čistého kyslíku se systémem Ground BiO2".

 

 

SIAD Czech spol. s.r.o.

K Hájům 2606/2b

Praha - Stodůlky

15500

Česká republika

 

Tel.:+420 235 097 520

Fax: +420 235 097 525

E-mail: siad@siad.cz

Internet: www.siad.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU