banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba plast
Výroba formy
Poptávám cenovou nabídku na tři zástěny na terasu
Stavební a zednické práce v domě
Zhotovení hřiště
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
PC vytlačovací - čirá
HDPE vstřikovací
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Nové materiály, technologie a zařízení pro svařování od společnosti SIAD Czech spol. s.r.o.

11/09/2018

 

 

Český svářečský ústav s.r.o. uspořádal ve spolupráci s Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitou Ostrava 21. ročník odborného semináře Nové materiály, technologie a zařízení pro svařování. Seminář se konal na tradičním místě – v Horském hotelu Sepetná v beskydské Ostravici od 19.9. do 21. 9. 2018. Společnost SIAD Czech byla – jako v minulých letech – jedním z hlavních sponzorů této akce.

Program zahájil úvodním slovem odborný garant Jaroslav Koukal, ředitel ČSÚ. V nabitém, dvoudenním programu odeznělo celkem 18 odborných přednášek. Příspěvek naší společnosti přednesl ing. Petr Halla, vedoucí aplikační skupiny SIAD na téma: Vliv složení ochranného plynu při MAG svařování. Tradiční akce i v letošním roce přilákala více než dvě stovky návštěvníků nejen z Česka, ale i ze zahraničí.

Odborný program zahájil L. Volenec (Fronius Česká republika s.r.o.). Tématem jeho přednášky byly přínosy automatizace pro výrobní závod. Jak je u společnosti Fronius zvykem, prezentovala nejnovější systémy, které má v současné době v nabídce. Rovněž ostatní přednášky se povětšinou držely tématu semináře. Na řadu tak přišly novinky a trendy v oblasti svařování malých a středně velkých dílů FlexArc TT a s nimi spojené benefity ve společnosti ABB s. r. o., systémové řešení kolem robotického svařování (ABICOR BINZEL svářecí technika spol. s r.o.) atd. Mezi přednášejícími nechyběly další firmy z oboru, jako např. LORCH Schweißtechnik GmbH, ARC-H a.s., EWM Hightec Welding, s.r.o., ESAB VAMBERK, s.r.o., Voestalpine Böhler Welding a Wirpo s.r.o. Informaci o činnosti CWS ANB (Česká svářečská společnost ANB) přenesl její ředitel exekutivy Václav Minařík.

Seminář byl součástí kvalifikačních kurzů „Mezinárodní svářečský technolog – IWT“ a „Mezinárodní svářečský inženýr – IWE“ , které opravňují absolventy vykonávat funkci svářečského dozoru ve smyslu normy ČSN EN ISO 14 731 - „Svářečský dozor - Úkoly a odpovědnosti“ a garantovat jakost svařování podle norem ČSN EN ISO 3834 - 2 až 4 „Požadavky na jakost při tavném svařování kovových materiálů“, ČSN P ENV 1090 „Provádění ocelových konstrukcí“, ČSN 73 2601, Z 2 - „Provádění ocelových konstrukcí“ a dalších harmonizovaných norem.

 

 

 

SIAD Czech spol. s.r.o.

K Hájům 2606/2b

Praha - Stodůlky

15500

Česká republika

 

Tel.:+420 235 097 520

Fax: +420 235 097 525

E-mail: siad@siad.cz

Internet: www.siad.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/siad-czech-spol-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU