banner
5 nejnovějších poptávek
Stavební práce
Visutá terasa
Stavební úpravy
Stavební úpravy
Rotační tabletovací lis
5 nejnovějších nabídek
Váš tryskací stroj nepracuje správně?
Mokré lakování
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
Frézky nástrojářské - FN 32, výrobce TOS

Novinka pro prezentaci v Číně - WELCOME CENTRAL EUROPE

15/11/2018

 

 

novinka pro prezentaci v Číně - WELCOME CENTRAL EUROPE – mezinárodní exportní partnerství na největším veletrhu průmyslových technologií a inovací severní Číny - CIEX 2019

 

Mimořádně, cenově atraktivní nabídku pro vaši prezentaci na největším průmyslovém veletrhu severní Číny v Tianjin na veletrhu CIEX, který se koná 7.-10. března 2019 na výstavišti v Meijiang Convention & Exhibition Center.

Nabídka WELCOME CENTRAL EUROPE platí pouze pro organizace a firmy z Rakouska, České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska.

Rádi Vás upozorníme na následující možnosti prezentací:
1. samostatný standardní stánek – velikost 9 , vybavení – koberec, 3 boční stěny, límec, 1 infopult, 2 židle, 2x osvětlení, 1 zásuvka – cena RMB 20 000 juanů / 9  (orientačně 2 509,- Eur / 9  - kurs se může měnit)
2. samostatný standardní stánek bez vybavení – cena za nevybavenou plochu – RMB 2 000 juanů / 1  (orientačně 250,6,- Eur/1  - kurs se může měnit) - vystavovatel si stánek vybaví sám nebo se obrátí na pořadatele veletrhu
Ceny jsou uvedeny bez DPH, bez případných bankovních nákladů a nákladů na nákup RMB. Platba se provádí přímo pořadateli veletrhu do Číny. Uzávěrka přihlášek do 15. 12. 2018

WELCOME CENTRAL EUROPE – speciální nabídka v rámci mezinárodního exportního partnerství na veletrhu CIEX 2019:
1. samostatný stánek v rámci mezinárodního exportního partnerství WELCOME CENTRAL EUROPE – velikost 6  (š. 3 m, h. 2 m), vybavení dle vzoru v příloze.
Cena zahrnuje standartní zápis do katalogu, osvětlení, zásuvku, spotřebu elektřiny – 1500,- Eur.
Uvedená cena je platná pouze do 23. listopadu 2018, termín pro zaplacení do 28. listopadu 2018.

2. váš ministánek o velikosti 2 m2 (š. 1 m, h. 2 m) – vzorková a katalogová prezentace s osobní účastí v rámci společného stánku zemí střední Evropy – orientační cena 600,- Eur (s možností využití společného zázemí, ostatní zařízení po dohodě). V ceně je standartní zápis do katalogu.
Uvedená cena je platná pouze do 23. listopadu 2018, termín pro zaplacení do 28. listopadu 2018 (vzorky a katalogy si firmy dodají a předají na stánek samy).

3. vzorková a katalogová prezentace bez osobní účasti - orientační cena 200,- Eur, podmínky dohodou. Platí při platbě předem nejpozději do 23. 11. 2018.

Doporučujeme možnost kombinace účasti nebo návštěvy tohoto největšího veletrhu průmyslových technologií a inovací a prezentaci na ministánku s možností katalogové a vzorkové prezentace a návštěvy dalších regionů Číny, příp. Hongkongu dle vašeho podnikatelského záměru.
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a bez případných bankovních poplatků (ty hradí odesílatel platby). Platba se provádí společnosti SP EXPO Kft. Budapešť v Eurech na eurový účet v ČR.
Veletrh CIEX je velmi oblíben v severní Číně a do velké míry je již vyprodán. Doporučujeme vám včasnou rezervaci.
Umístění společného stánku v rámci mezinárodního exportního partnerství na veletrhu CIEX 2019 se plánuje na ploše C07. Stánek se nachází v rámci mezinárodního pavilonu veletrhu CIEX. V tomto pavilonu jsou také umístěny čínské firmy z oboru automobilového průmyslu a automatizace. Několik regionů zvažuje možnost obchodní mise do Hongkongu a Číny, včetně návštěvy veletrhu CIEX.

 

Dále bychom vás rádi upozornili na mezinárodní průmyslový veletrh ve Slovinsku, který se uskuteční 9.-12. dubna 2019 v Celje. Jedná se o jediný odborný veletrh ve Slovinsku, cíleně zaměřen na inovace, novinky, technologie, materiály, trendy a vývoj ve spojených odvětví průmyslových technologií. Nástroje, nářadí a obráběcí stroje. Informace o veletrhu ve slovinském a anglickém jazyce: http://www.ce-sejem.si/fair/mednarodni-industrijski-sejem-2019/

Další ročník veletrhu průmyslových technologií a inovací INTERTOOL (http://cz.export-marketing.eu/intertool-2020/), který se koná jednou za 2 roky, proběhne v termínu 12.-15. května 2020 na výstavišti ve Vídni. Veletrh INTERTOOL 2018 byl úspěšným pro slovenské firmy, které se účastnily veletrhu na společném slovenském stánku pod hlavičkou Slovenské obchodní a průmyslové komory z Bratislavy.

Rádi bychom Vás také informovali, že společnost Schwarz & Partner úspěšně pracuje na realizaci různých mezinárodních projektů v různých zemích již od roku 1998 a nabízí možnost pořádání seminářů, školení, poradenství a tréninků se znalostí specifik jednotlivých trhů a zvláštností mežkulturní komunikace pro různé cílové skupiny a to vše na základě praktických zkušeností z různých zemí světa.
Nabízíme např. tato témata seminářů:
"Lepší pochopení kolegů a nadřízených v ČR a jak předcházet konfliktům" - mežkulturní komparativní komunikace - semináře a tréninky pro kolegy z rusky mluvících zemí, Rakouska, Německa, Švýcarska a dalších zemí v RJ, AJ, NJ
Jak efektivně předcházet konfliktům na pracovišti a minimalizovat stres - mežkulturní komunikace s kolegy ze zahraničí - seminář v ČJ pro zaměstnance z ČR
Tréninky pro expaty (v AJ, NJ, ČJ, RJ, další po domuvě) - ONE-ON-ONE, TÝMOVÝ A SKUPINOVÝ KOUČINK
Intuitivní budování týmu, zrcadlové neurony - zkušenosti ze Švýcarska, Rakouska a Německa a dalších zemí - unikátní metoda na českém trhu (vybudování důvěry, harmonie, odbourávání stresu) - v AJ, NJ, ČJ.
Efektivní exportní komunikace pro české firmy ve Švýcarsku, Německu a Rakousku z pohledu tamních potenciálních partnerů a zákazníků na základě praktických zkušeností
Semináře pořádáme vždy v souladu se stanovenými cíly zákazníka a cílovou skupinou. V případě zájmu o pořádání seminářerádi zašleme bližší informace.

Mezinárodní průmyslový veletrh ve slovinském Celje – 9.-12. dubna 2019 - http://cz.export-marketing.eu/prumyslovy-veletrh-v-celje/

INTERTOOL – 12.-15. května 2020 - nejvýznamnější průmyslový veletrh Rakouska zve české vystavovatele do Vídně - http://cz.export-marketing.eu/intertool-2020/

Seminář na téma - komparativní mežkulturní komunikace – únor 2019 – sleva 10 %

Seminář na téma – zrcadlové neurony - unikátní metoda na českém trhu

 

 

Schwarz & Partner, spol. s r. o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Tel: +420 603 278 654
Email: cz@export-marketing.eu

Web: www.cz.export-marketing.eu
Web v AJ: http://en.ciex-expo.com/

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU