banner
5 nejnovějších poptávek
HDPE plastové přepravky
Zámečnické práce
Kovovýroba dílů, stálá spolupráce
Obrábění dílů, ocel, 100ks dle příloh
Dodavatel hutních materiálů
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Konzolová frézka FGV 32
Dvou pólový trojfázový asynchronní motor
HUTNÍ Materiál - Ocelové Profily - ihned k prodeji!
PC vytlačovací - čirá

Nový BT Reflex True Vision

30/11/2016

Toyota Material Handling uvádí na evropský trh nové retraky BT Reflex s nosnostmi 1,4 až 2,5 tuny. Tři zcela nové řady R, E a O excelují v produktivitě a viditelnosti z místa řidiče díky zcela nové konstrukci stožáru. Novinka nabízí vynikající výkonové parametry, přesné ovládání, mimořádný komfort obsluhy, unikátní naklápěcí kabinu (řada E) nebo flexibilní modely pro venkovní aplikace nebo nakládku a vykládku vozidel (řada O).

  

Nová generace BT Reflex stanoví nové standardy při vertikální manipulaci s radikálně vylepšenými nosnostmi v nejvyšších výškách. To znamená, že Toyota dokáže nabídnout menší stroje s nižší nominální nosností díky vyšším zbytkovým nosnostem. Snížila se i průjezdná výška jednotlivých modelů.

 

Výše, rychleji a těžší náklad než kdy v minulost

Nové řešení stožáru ale přináší, vedle vyšší výšky zdvihu, ještě více inovací: štíhlé profily jednotlivých částí stožáru s centrálním válcem zdvihu, umístění hadic a otevřenou upínací desku s integrovaným bočním posuvem. Každé z těchto řešení podporuje jednoznačně produktivitu řidiče díky dobrému výhledu na náklad, vyšší bezpečnosti a vyšším rychlostem zdvihu a spouštění.

 

Nový stožár přináší novou úroveň kvality a spolehlivosti, je složen z menšího počtu komponentů, takže umožňuje jednodušší údržbu. Vylepšené ovládání výsuvného mechanismu ještě více posiluje stabilitu BT Reflex a přesnost ovládání stožáru. Novinkou je i přestavení průhledné střechy kabiny, jejíž design umocňuje výbornou viditelnost na náklad v nejvyšších výškách.

  • BT Reflex zdvihne díky inovativní konstrukci stožáru a skvělé stabilitě těžší náklad rychleji a do vyšší výšky než předchozí modely (E a R-série s výškou zdvihu až 13 m)
  • koncepce True Vision nabízí vylepšenou viditelnost všemi směry, také díky průhledné střeše kabiny
  • modely E-série s naklápěcí kabinou jsou navrženy s cílem zlepšit výhled na vidlice a omezit hluboké zaklánění hlavy, čímž se snižuje námaha a napětí krku řidiče
  • unikátní systém Transitional Lift Control jistí perfektní stabilitu stroje a hladkou manipulaci bez otřesů s těžkým nákladem na vidlicích i v nejvyšších výškách
  • k dispozici s li-ionovými bateriemi a systémem správy flotily I_Site

 

 

Plynulá a hladká manipulace

Unikátní prvky známé již z předchozí generace - naklápěcí kabina a systém zdvihu a spouštění bez otřesů Transitional Lift Control (TLC) - byly vylepšeny a znamenají skutečnou přidanou hodnotu v oblasti ergonomie, komfortu řidiče i bezpečnosti nákladu. Naklápěcí moment je hladší a plynulejší, stejně jako vysouvání a spouštění nákladu. Plynulý pohyb bez otřesů při vysouvání a zasouvání jednotlivých sekcí stožáru umožňuje dosáhnout maximálních rychlostí s nákladem i bez něho. Výsledkem je perfektní kontrola vozíku i nákladu a vyšší produktivita všech činností.

 

Optimální ovládání vozíku

BT Reflex byl navržen s ohledem na obsluhu a její potřeby. Ovládací prvky, řízení, sedačka i výška podlahy jsou plně nastavitelné. Funkce řízení byly vylepšeny, takže každý řidič si může nastavit svůj profil přesně v souladu se svými zkušenostmi. Řídící kolo je po vypnutí vozíku vždy v přímé poloze a zajišťuje rychlý a bezpečný rozjezd. Funkce optimalizovaného výkonu vozíku (Optimized Truck Performace - OTP) je součástí standardní výbavy a nabízí perfektní kontrolu výsuvu stožáru nebo chování vozíku při zatáčení. Výbava může být pro ještě vyšší bezpečnost a ochranu nákladu i infrastruktury posílena o funkci polohování vidlic pomocí laseru.

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU