banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Plastová jímka
Poptávka - Bezpečnostní dveře
Poptávka - Poptáváme tepelné čerpadlo viz projekt
Poptávka - Realizace sedlové střechy na rodinném domě dle přílohy
Poptávka - Poptáváme zateplovací práce pro SVJ, zateplení domu, výměr viz příloha
5 nejnovějších nabídek
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S
Nábytek, židle, vybavení interiéru do 10ti dní
Použité oktabíny k prodeji
Plastové přepravní boxy
Váš tryskací stroj nepracuje správně?

Obklady - RD Rýmařov, s.r.o.

17/02/2020

 

https://www.rdrymarov.cz/data/filecache/23/logo_3.png

Přemýšlíte o tom, že Vašemu domu přece jenom něco chybí? Chcete oslnit originálním prvkem, který by zaujal náhodného kolemjdoucího či pozvanou návštěvu? Rozhodnete-li se ozvláštnit vzhled interiéru či exteriéru, pak využijte benefitů, které s sebou přináší obklady

Jaký obklad bude fasádě nejvíce slušet?

V první řadě je důležité myslet na celkový koncept a charakter stavby a pozemku. Váš dům musí splňovat technické požadavky pro zvolený obklad. Vše musí být definováno před výrobou domu prefabrikací na NC strojích. Je totiž nutné přizpůsobit obkladu celkovou konstrukci domu. A nejen po technické stránce, ale i designové. Vhodný obklad tak povýší celkovou fasádu domu. I přesto, že ho využijete jenom pro vyzdobení části fasády či soklu domu

 
Vhodným podkladem pro obklady jsou sádrovláknité desky. Tak vytvoříte vhodný podklad, který poskytne dostatečnou oporu obkladovému materiálu, kterým může být dřevo nebo kámen. 

Pochlubte se dřevěnou fasádou

Jako velmi vhodný obklad dřevostavby se nabízí dřevo. Přírodní materiál, který dokáže doslova divy. Dřevo však vyniká nejenom svým vzhledem, ale především svými vlastnostmi. A navíc vyniká výbornými tepelně-izolačními schopnostmi.

Dřevěná fasáda ozdobí jakoukoli stavbu a sluší zejména rodinným domům. A to díky rozmanitému výběru různých druhů palubek. Existují různé typy profilů, využitým dřevem a také povrchovou úpravou. Nenápadným favoritem ve světě dřeva je rozhodně modřín. A to díky svým výjimečným vlastnostem. A nevyžaduje náročnou péči, protože ho nemusíte mořit ani lakovat.

 

Kámen - využijte síly přírodního materiálu

Přeneste si kus nejodolnější přírody přímo do svého domova. Přírodní kámen s sebou nese na stavbu opravdu vysoké nároky, a to zejména na nosnost stěny. Jeho nezdolnost je vykoupena náročným zpracováním, především řezáním a broušením. Rozhodně se vyplatí sáhnout hlouběji do peněženky, neboť Vás tento materiál potěší bezúdržbovostí a dlouhou životností. Kamenným obkladem můžete vyzdobit sokl či okolí oken.

Kamenný obklad Vám pomůže také povýšit i styl v interiéru. Poslouží jako skvělý doplněk v obývacím pokoji či ložnici. Skvěle se hodí jako obklad krbových kamen. Akumuluje teplo, kterým Vás následně obdaruje nejen při dlouhých zimních večerech.

Pokud si nechcete do domu přenést kus přírody, můžete si vybrat kámen umělý. Ten se vyrábí z lehkého foukaného betonu se speciálními přísadami. Materiál vyniká mrazuvzdorností, žáruvzdorností a dlouhou životností. A také lehkostí a jednoduchým opracováním. Odolá větru, avšak už ne tak dobře sluníčku, které ho okrádá o barevný kolorit.

Vykročte o další designový stupeň výš

Při realizaci si můžete vybrat z rozmanitých materiálů s originálními designy přímo pro Váš dům. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv materiál, využijte jeho benefitů a originality naplno. Avšak nezapomeňte, že se jedná o opravdu výrazné prvky, které zaujmou na první pohled. Proto budou nejvíce slušet pouze na konkrétním částím fasády či jednotlivým stěnám
 
 

RD Rýmařov, s.r.o.

8. května 1191/45

Rýmařov

795 01

Česká republika

 

Tel.:+420 554 252 111

Fax: +420 554 252 333

E-mail: info@rdrymarov.cz

Internet: www.rdrymarov.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/rd-rymarov-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU