banner
5 nejnovějších poptávek
Obráběné díly, výroba dle výkresové dokumentace
Hydraulický vstřikovací lis na plasty
Hutní materiály
Zámečnické práce
Uskladnění bio lupiny, loupání lupiny, 50 tun
5 nejnovějších nabídek
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
Barevný Masterbatch
Zvýhodněná nabídka nového lisu za skladovou cenu !!!!
Opravy a servis obráběcích strojů

Ohlédnutí za Toyota Demo Days 2017

13/04/2017

Toyota Demo Days 2017

 

Toyota Demo Days si drží vysokou informační kvalitu i nadprůměrnou návštěvnost

 

Devátý ročník Toyota Demo Days skončil úspěšně i díky velkorysým a pro zákazníka velmi příjemným metodám prezentace výrobků a služeb společnosti Toyota Material Handling CZ. Téměř 600 návštěvníků si našlo 5. a 6. dubna 2017 cestu do průmyslové zóny v Rudné u Prahy a seznámilo se nejnovějšími trendy v oblasti manipulace a logistiky v podání Toyoty, jejích hostů a partnerů.

 

Na 115 fyzicky přítomných vozíků s velmi různorodou výbavou a 33 odborných stanovišť, vlastních i partnerů, nabídlo návštěvníkům bohatou porci odborných informací a množství inspirativních podnětů. Letošní event ve velkém stylu odstartoval nový fiskální rok společnosti. Tomáš Jerie, obchodní a marketingový ředitel TMH CZ, spojil hodnocení akce s dosaženými obchodními úspěchy

 

"Demo Days jsou ideálním výkopem do nového finančního roku. Symbolicky se zde prolnula sportovní linka a prezentované historické milníky a rekordy s rekordními výsledky v oblasti prodeje a služeb za uplynulé fiskální období. Jsme na trhu 25 let. V roce 1992 začínala společnost od nuly, prošla dynamickým vývojem a za uplynulé období položila velmi solidní základy, na kterých dnes stavíme. Před pár dny jsme uzavřeli úspěšný rok, jehož výsledky v mnoha aspektech překonaly čísla předchozího období, z hlediska počtu prodaných jednotek i obratu. Růst a výborné výsledky jsme zaznamenali napříč všemi aktivitami naší firmy, v prodeji, servisu i pronájmech. Historicky nejlepšího výsledku jsme dosáhli i v celkovém počtu prodaných motorových vozíků, když jsme zaznamenali dvojciferný růst."

 

"Etablovali jsme se jako jasná dvojka na trhu, s malým odstupem od leadra trhu. V souladu s celoevropskou strategií Vize 2020 uděláme všechno pro to, aby se nám nejpozději do dvou let podařilo stát se jedničkou na trhu v České republice. Věřím, že letošní úspěšné Toyota Demo Days byly dalším krůčkem k tomuto otevřeně deklarovanému cíli," dodal Tomáš Jerie a pokračoval:

 

"Například v oblasti Logistics Solutions jsme rostli o téměř 100 %. Stojí za tím úspěch ve všech čtyřech produktových skupinách tohoto oddělení, tedy fleet management systému, školení řidičů, v prodeji regálů včetně systému Radioshuttle i v sekci autonomních řešení. Hlavním tahounem byla realizace několika rozsáhlých, historicky největších projektů na regálové systémy. Jsem optimista i do budoucna. Zákazníci očekávají více než jen dodávku vozíků a na Demo Days se mohli ujistit, že naše organizace je schopna jim náročná, moderní, bezpečná a efektivní řešení poskytnout. O všechny výše zmíněné služby a produkty byl na akci enormní zájem."

Velký panel s historickými milníky a významnými daty či událostmi také zřetelně dokumentoval, že Toyota začíná se všemi inovativními produkty mezi prvními. Premiérový systém Radioshuttle instalovaný již v roce 2002 dokumentuje, že první zkušenosti s automatickými nebo poloautomatickými řešeními sbírala Toyota již před 15 lety. Jiné grafy dokumentují bouřlivou expanzi zájmu o efektivní práci s flotilami vozíků nebo o vozíky s li-ionovými bateriemi, které Toyota dodává již pro všechny skupiny elektrických vozíků, s výjimkou strojů do úzkých uliček nebo mrazíren.

 

 

 

 

 

 

Zaujaly novinky, štíhlá logistika nebo futuristické koncepty

Kde se koncentroval největší zájem zákazníků? Kromě výše zmíněného zaujaly především novinky, zbrusu nové modely i nové stroje představené za poslední přibližně rok, které ale zatím v ČR nebyly na žádné akci tohoto typu prezentované. To platí zejména pro širokou škálu řešení pro štíhlou logistiku - taxi rámy a přípojné vozíky pro snadné zásobování výrobních linek, a retraky BT Reflex, které zaujaly stabilitou a přesností například při umisťování míče do basketbalového koše ve výšce 6 m. Jednou z rekordních úrovní je i výška zdvihu až 13 m u vybraných modelů nové řady retraků.

 

Úplnou novinkou byly nejmenší modely ručně vedené techniky v portfoliu Toyoty - nízkozdvižný paletový vozík BT Levio a zakladač s centrálně umístěným stožárem BT Staxio, oba určené pro lehké až střední provozy, kterých je na trhu velké množství a které mohou nyní sáhnout po úsporné, a přitom výkonné technice.  

 

Řadu Autopilot posílil nový model TAE050, který se při navádění řídí páskou umístěnou na zemi a představuje jednoduché autonomní řešení s rychlou instalací, které nabízí nosnost až 500 kg nebo stejnou tažnou sílu. Jeho prostřednictvím je možné automatizovat vybrané provozy, které nepotřebují náročnější řešení s laserovou navigací.

 

Budoucí technologie byly doménou futuristického koutku. Fyzicky byla přítomno speciální kamerové řešení, které přináší obsluze stroje, v tomto případě čelního vozíku Toyota Traigo 48, perfektní přehled o dění před strojem. Traigo je vybaveno speciální kamerou, která snímá veškerý prostor před vozíkem a tento obraz přenáší na velkou obrazovku, která je umístěna před řidičem a zabírá celou přední část kabiny. Řidič si nasadí speciální čepici vybavenou čidly, která přenáší pohyby řidičovy hlavy na kameru a řídí její nasměrování. Kamera pak snímá velmi detailně právě ten prostor, kam se řidič dívá a kde potřebuje s nákladem bezpečně pracovat. Má perfektní přehled o situaci nad nákladem i na spodní straně vidlic. Obrazovka současně slouží jako informační panel, na kterém se mohou zobrazovat různá data, například o volných lokacích v regálovém systému.

 

Devět ročníků - devětkrát úspěšná a přínosná akce pro zákazníky i pořadatele

Jana Bobysudová, marketingová manažerka TMH CZ, shrnula význam a přínosy Toyota Demo Days pro společnost:

 

"Jsou naší klíčovou marketingovou aktivitou, která zákazníkům ve velmi koncentrované podobě přiblíží vše podstatné, co mohou v oblasti skladování a manipulace potřebovat. Již před lety jsme si nasadili laťku vysoko. Samozřejmě její neustálé překonávání vyžaduje úsilí a nápady. Nasazení se týká již širšího týmu firmy, prakticky jsou zastoupena všechna oddělení. Podlinku akcí obměňujeme, a tím zvyšujeme atraktivnost těchto setkání. Jsme našimi klienty a partnery hodnoceni pokaždé velmi pozitivně, každý z hostů si cení profesionality a koncentrace na potřeby zákazníka, promyšlené koncepce a rychlého spádu prezentací. Z reakce klientů a partnerů víme, že jsou Toyota Demo Days již zavedenou akcí v kalendářích odborníků v logistice – očekávají nejen novinky, nabídku komplexních řešení, individuální prostor, ale také osobní kontakt pro byznys tak důležitý."


Fotogalerii nebo videa z akce si můžete prohlédnout na www.toyotademodays.cz

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU