banner
5 nejnovějších poptávek
Stavební práce
Visutá terasa
Stavební úpravy
Stavební úpravy
Rotační tabletovací lis
5 nejnovějších nabídek
Váš tryskací stroj nepracuje správně?
Mokré lakování
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
Frézky nástrojářské - FN 32, výrobce TOS

OPRAVY A MODERNIZACE SOUSTRUHŮ SU 50 - UNIOS SERVIS s.r.o.

07/03/2022

 

Opravy a modernizace obráběcích strojů

 

OPRAVY A MODERNIZACE SOUSTRUHŮ SU 50

Na základě zkušeností získaných z výrobního závodu TOS Lipník nad Bečvou – výroby a oprav známé řady soustruhů SU 50, SU 50 A, SUK 50 točných délek 1000, 1500, 2000, jsme se začali intenzivně zajímat o opravárenskou činnost v oblasti těchto strojů.

 
 
UNIOS SERVIS

Naším záměrem je navázat na úspěšnou tradici a zajistit Vám možnost dát si tyto stroje kvalitně opravit včetně inovace elektrických rozvaděčůEU revize, případně osazení vhodnou indikací posuvů.

Nabízíme Vám provedení veškerých oprav těchto i jiných strojů, včetně výjezdu servisu na vaše provozy po celé ČR i na Slovensku se zajištěním potřebných náhradních dílůdokumentace a jiných úprav, včetně povrchové úpravy strojů dle Vašeho požadavku.

 
 
UNIOS SERVIS

Opravy v rozsahu SO – střední oprava a GO – generální oprava jsme schopni zajišťovat postupně i tzv. výměnným způsobem, kdy se Vám po podpisu Smlouvy o dílo připraví dle dohodnutého termínu požadovaný soustruh a po dokončení opravy se provede výměna za opravený stroj.

 
 
UNIOS SERVIS

K opravám v rozsahu GO dodáváme veškerou potřebnou dokumentaci, od nových elektroschémat pro nový, menší elektrorozvaděč umístěný na zadní části rychlostní skříně, po protokol přesnosti dle výrobce, revizní zprávu a prohlášení o shodě.

Soustruhy po SO a GO mohou být vybaveny novým sklíčidlem a sklopným krytem sklíčidla. Na tyto stroje lze po domluvě provést montáž libovolné dvouosé indikace dle Vašeho přání.

Opravu soustruhů lze provést i v dohodnutém rozsahu vzhledem k Vašim finančním možnostem. K těmto strojům zajišťujeme postupně výrobu náhradních dílů k volnému prodeji.

Vzhledem k vysoké energetické náročnosti stávajících soustruhů s 2 elektromotory jsme schopni v rámci jejich modernizace tyto upravit na soustruhy s plynulou regulací otáček pomocí jednoho 5,5 kW nebo 7,5 kW motoru řízeného frekvenčním měničem.

Ovládání otáček 0-1400 ot/min je zajištěno pomocí 3 stupňů upravené rychlostní skříně a potenciometru umístěného na desce příčného suportu vedle vlastní páčky zajišťující zapínání a směr otáček. Brzdění vřetene i pro závitování zajišťuje brzdový rezistor.

Touto úpravou je zajištěna snížená hlučnost rychlostní skříně – od hlavního elektromotoru je převod otáček prováděn jen přes potřebnou A, B, C část rychlostní skříně a přes pásový zubový řemen.

Výsledkem je nižší spotřeba el. energie, odstranění velkých proudových rázů při provádění reverzace – brždění vřetene, nižší hlučnost stroje, menší opotřebení zbývajících ozubených převodu, snadná manipulace, ovládání zapínání a vypínání otáček vřetene, zajištění brždění vřetene a možnost přesného nastavení otáček dle digitálního číselníku umístěného na novém rozvaděči.

Za účelem zajištění rezervy soustruhů pro provádění oprav výměnným způsobem vykupujeme starší i nefunkční, ale kompletní soustruhy SU 50, SU 50A všech tří točných délek.

SU50A
shadow
SU50
shadow

UNIOS SERVIS s.r.o.

Loučská 503

Lipník nad Bečvou

751 31

Česká republika

 

Tel.:+420 580 582 885

Mob.:+420 736 626 500, +420 736 626 502

Fax: +420 580 582 886

E-mail: unios@uniosservis.cz, servis@uniosservis.cz

Internet: www.uniosservis.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/unios-servis-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU