banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Kompletní rekonstrukce koupelny
Výroba a dodání šablony z plastu pro nástřik
Obrábění dílů
Kovovýroba
5 nejnovějších nabídek
Absorbér vlhkosti
LDPE regranulát - různé odstíny
CaCO3 čistý prášek
Plnič / Filler Masterbatch
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Otočné sloupové jeřáby a konzolové jeřáby DONATI

21/03/2017

ktechnik_300

 

 Společnost K-TECHNIK s.r.o. dodává na český a slovenský;trh standardní otočné sloupové a konzolové jeřáby společnosti Donati Sollevamenti s.r.l. Otočné sloupové jeřáby a konzolové jeřáby jsou  idealní řešení pro zajištění jednoduché manipulace s materiálem na ruznorodých pracovyštích.

 

Otočné jeřáby a konzolové jeřáby představují jednoduché a flexibilní řešení mannipulace na jakékoliv pracoviště. Ruční činnost při přepravě či skládání i menších nákladů je vždy náročná jak z hlediska času tak zátěže pracovníků. Konzolové jeřáby  tak mohou výrazně přispět ke zkrácení času potřebného k manipulaci s břemenem i v menších provozech. Své uplatnění však mají v celé řadě odvětví průmyslu.  Otočné jeřáby zajišťují přesnou a jednoduchou manipulaci s břemenem. Díky jemnému zdvihu a spouštění  se eliminuje riziko poškození nákladu a zároveň pomáhá snížit i riziko nehody či zranění pracovníků při manipulaci. Díky značné variabilitě velikostí a tvarů sloupových jeřábů je možné optimálně řešit nejrůznější možné požadavky na nosnost, rozsah otáčení a vybavení, to vše při zachování prostorové úspornosti.

Otočné jeřáby jsou rozděleny dle konstrukce na sloupové  jeřáby a konzolové  jeřáby.

Sloupové otočné jeřáby

 Otočné sloupové jeřáby lze upevnit téměř na jakémkoliv místě, dokonce i tam kde je použití jiných manipulačních prostředků nemožné. Potřebná plocha pro upevnění jeřábů je totiž minilní. Nejčastější upevnění je na podlahu pomocí roznášecí desky nebo na samostatný betonový základ. I když je výška prostoru malá, mohou ji otočné sloupové jeřáby využít téměř beze zbytku a docílit tak maximální možné výšky zdvihu. Proto jsou otočné jeřáby vhodným a ekonomickým řešením zajištění manipulace i v prostorách kde by bylo velmi nákladné, nebo prostorově nemožné použití klasického mostového jeřábu. 

Konzolovélové otočné

Konzolové jeřáby nevyžadují pro upevnění žádnou podlahovou plochu. jejich montáž je velmi jednoduchá. Jsou určeny především k uchycení na ocelových nebo železobetonových sloupech haly, na existujících podpěrách a v některých případech také přímo na stroje a zařízení.

 Naše společnost nabýzí sloupové jeřáby a konzolové jeřáby v ruzných konstrukčních provedení. jak ve standardních tak ve speciálních provedení, kdy je sloupový jeřáb nebo konzolový jeřáb vyroben přesně dle požadavku zákazníka.

 

jeraby02_230

 Více informací najdete zde

K-TECHNIK, s.r.o.

Smetanova 916
Slavkov u Brna
684 01
Česká republika

Tel.: +420 544 221 653
Mob.: +420 604 840 552, 736 177 226, 739 654 912
Fax: +420 544 221 653
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU