banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava izolací a omítek
Svářečské a montážní nerezové práce
Manipulace, výsyp, svoz a likvidace odpadu
Rekonstrukce transformátorů
Pohotovostní služba bytového komplexu
5 nejnovějších nabídek
HUTNÍ Materiál - ihned k prodeji!
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek
Balení pečiva do sáčků, ekologické sáčky
POZOR VOLNÉ VÝROBNÍ KAPACITY!!!!!

Paketovací lisy od PRACOVNÍ STROJE TEPLICE spol. s r. o.

04/09/2019

 

 

V základním výrobním sortimentu těchto strojů jsou paketovací lisy na zpracování obvyklého lisovatelného odpadu. Tyto paketovací lisy se tak používají k zhutňování papíru, lepenkových krabic, PET lahví, umělých folií z obalů, odpadu textilních látek ze stříhacích lisů, odpadu ze zpracování molitanu atp.  Robusní provedení lisovacích komor a vodorovné vedení lisovacích beranů svislými vodícími tyčemi je zárukou bezporuchového využití strojů.  Vodící tyče jsou vedeny v bezúdržbových pouzdrech. Řízení ovládání lisů je naprogramováno v automatech Crouzet – Millenium a bezpečnost je zajišťována bezpečnostními moduly Preventa.

Podle velikosti balíků a lisovací síly od 63 kN do 500 kN najdou tyto lisy uplatnění v sběrných dvorech odpadů, v třídírnách, v průmyslu při likvidaci obalů a technologického odpadu z výroby, ve velkých prodejnách.

Zvláštním sortimentem jsou paketovací lisy na balení textilu v třídírnách textilu. Tyto lisy umožňnují balíky textilu zabalit do ochranných folií.

Za využití principu malých vodorovných paketovacích lisů na balení textilu je v sortimentu zařízení na výrobu slisované  a do polyetylénového pytle zabalené cupaniny z desek skelné vaty. Vyráběné balíky mají požadovanou hmotnost danou vážením vsázky do lisovací komory.

Doplněním  vertikálních paketovacích lisů na balení textilu s výsuvnou komorou plnícími pásy je možno zhutňovat a balit  i cupaninu textilního a jiného odpadu do objemných balíků

Pro zpracování kovového odpadu jsou určeny  horizontální  lisy s lisovací sílou až 1500 kN, které vyhovují potřebám zhutňování objemu drobného kovového odpadu  v lisovnách a podobných provozech.

Dalším sortimentem jsou  lisy na likvidaci plechových sudů.

Na základě požadavku navrhneme hydraulický paketovací lis pro nasazení v technologickém procesu zvláštní manipulace s lisovatelným materiálem.

Více informací k článku najdte zde

 

 

 

PRACOVNÍ STROJE TEPLICE spol. s r. o.

Důlní 106

Teplice

415 10

Česká republika

 

Tel.:+420 417 560 679

Mob.:+420 602 168 330, 602 421 602, 728 496 305

E-mail: info@pracovnistroje.cz

Internet: www.pracovnistroje.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/pracovni-stroje-teplice-spol-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU