banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Povrchová úprava dílů
Dodávka hydraulické ruky s drápákem
Dodavatel dveří
Zhotovení stavebních a zednických prací v bytě
5 nejnovějších nabídek
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A
Obráběcí centrum typ FFЕQ 100-R/A6
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
HYDRAULICKÝ AGREGÁT 22 kW

Parkování u bytových domů, v obytných zónách

22/12/2017

Parkování u bytových domů

Parkoviště v obytné zóně Nabízíme řešení průjezdu do vyhrazených parkovacích prostor bytových domů a zajištění parkovacích ploch proti neoprávněnému parkování. Na výběr je velké množství variant řešení - automatické závory, parkovací zábrany, vrata atd. Zpřístupnění lze zajistit použitím dálkového ovladače, parkovací karty, čipu (jako součást přístupového systému) nebo je možné otevírání řešit prostřednictvím zvonku a interkomu, které jsou umístěny na vjezdovém parkovacím sloupku.

Pokud příjezdová komunikace k parkovacím místům nenabízí dostatečný prostor pro dvousměrný provoz, lze průjezd řešit instalací řídící jednotky pro logické řízení dopravy a semaforem nebo jiným návěstním displejem.

Vstupní domovní systém

Parkování u bytových domů Přístupový systém AGI-800 je určen k zabezpečení objektu a ochraně objektu před vstupem nepovolaných osob. AGI-800 je modulárním systémem, který nabízí variabilní řešení pro všechny zákaznické požadavky. Domovní systém je navržen tak, aby splňoval požadavky na vysokou bezpečnost i spolehlivost. Jednoduchá obsluha umožňuje uživatelům velmi komfortní manipulaci. Systém využívá technologii bezkontaktních médií (RFID), čímž je zajištěna snadná validace přístupových médií. Použitá média jsou charakteristická vysokou úrovní zabezpečení, jejich zkopírování je téměř nemožné. AGI-800 se vyznačuje vysokou čtecí vzdáleností bezkontaktních médií EM-Marin - 15 cm při použití karty, 10 cm při použití čipového přívěšku. Vstupní systém dále umožňuje evidenci průchodů nebo nastavení časových intervalů pro zpřístupnění zvoleného vchodu pracovníkům služeb (poštovním doručovatelům, dodavatelům, pracovníkům zajišťujícím svoz komunálního odpadu ad.). Systém lze dále rozšířit o kamery, videokomy či GSM modul. Přenos dat prostřednictvím modulu GSM umožňuje vzdálenou správu přístupového systému nebo vzdálené otevírání dveří bez zpoplatnění služby pouze za použití mobilního telefonu např. handicapovaným osobám, seniorům atd.

 

Případová studie

 

GREEN Center s.r.o.
Zenklova 1545/39
180 00 Praha 8 – Libeň
Česká republika
 
Tel. ústředna: +420 266 090 090, +420 246 083 700, +420 246 083 711
GSM brána: +420 606 634 246
E-mail: info@green.cz
Web: www.green.cz, www.parking-system.com
 
 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU