800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava fasádních omítek
Malířské práce a obnova nátěru fasády
Realizace úpravy komunikace
Oprava chodníku - I.etapa
Rekonstrukce střechy a podkroví
5 nejnovějších nabídek
5 služeb pro Vaši stavbu v 1
Technický dozor investora - TDI
Regálová řešení
Retraky s unikátním naklápěním kabiny
Vychystávací vozíky

Plastové bazény

12/02/2013

 

Mottem naší společnosti je slogan

„Přepychové bazény z Přepych“

 

Proč přepychové? Výrobou plastových nádrží se zabýváme již od roku 1996 a díky tomu jsme měli dostatek možností vyzkoušet různé technologie svařování plastů a plastových polypropylenových desek. Z takto nasbíraných zkušeností jsme nakonec vybrali nejkvalitnějšího dodavatele plastových desek, které jsou pro naše bazény nejvhodnější a zaručují nejvyšší kvalitu spolu s nejdelší životností.  


I v technologii svařování jsme se díky automatickému svařovacímu zařízení HERZ dostali na samou špičku a v tuto chvíli sváry v našich plastových bazénech prakticky nevidíte, protože svým provedením a hladkostí odpovídají kvalitě samotných plastových desek a vytváří tak souvislý materiálový celek, bez jakýchkoliv mezer, drážek, či nerovností. Zejména všechny vnitřní rohové sváry jsou esteticky tak dokonalé, že pod vodou vypadá bazénový skelet téměř jako by byl odlit do formy. To nám umožňuje poskytovat záruku na těsnost bazénu celých 10 let! 

 

KLASICKÉ BAZÉNY

bazen1_190

 

  BAZÉNY S PŘELIVEM

 

bazen2_190

 

SAMONOSNÉ BAZÉNY

 

bazen3_190

 

 

Proč plastový bazén?

bazen4_220  Plastové bazény v porovnání s bazény z jiných materiálů nabízejí možnost různých tvarů, od kruhových a oválných, přes čtvercové a obdelníkové až po individuální tvarování podle přání zákazníka. Neomezuje vás ani tvar a umístění schodiště, vše lze přizpůsobit podle vašich potřeb přímo na míru. Další výhodou je i nenáročná stavební připravenost a samotná instalace bazénu. Kromě toho lze plastový bazén vybavit libovolným typem filtrace, osvětlení, protiproudu, vyhřívání, úpravy vody, zastřešení atd.

 

 

 

 

 

Výhody našich plastových bazénů oproti konkurenci

  • ojedinělá záruka na těsnost plastového bazénu 10 let!!! 
  • výroba výhradně z v Evropě nejkvalitnějších PP desek německé firmy SIMONA  
  • na dně a v rozích bazénu nejsou žádné vystupující sváry, v kterých by se držely nečistoty
  • prohlédněte si plastové bazény konkurenčních firem a přijeďte k nám porovnat estetickou kvalitu svárů
  • doprava bazénů o rozměrech 4 x 10m po téměř celé Evropě, po okolí 4,5x10m
  • nízké ceny kompletních bazénů včetně technologie viz. cen. nabídka nahoře
  • doprava kompletních bazénů z plastu do 30 km zdarma!!!
  • automatické svařovací zařízení HERZ SL 4000 CNC, které vlastníme jako jediná bazénářská firma v ČR!!!

 

 

bazen5_601

 

 

Materiál
 
Naše plastové bazény vyrábíme z ekologicky a zdravotně nezávadného polypropylenu o síle 5 nebo 8 mm (schody 8mm) s UV stabilizátorem proti slunečnímu záření. Materiál, který používáme, nám od roku 2007 po špatných zkušenostech s jinými výrobci  výhradně dodává evropská jednička v kvalitě, německá firma Simona. Všeobecně se počítá se životností plastového bazénu 25-30 let, ta je především závislá na celkové péči o bazén, na způsobu používání chemie, zakrytí bazénu apod.

Polypropylenové bazény mají oproti bazénům z jiných materiálů velmi dobrý poměr cena/kvalita. Výhodou těchto bazénů je také možnost jakéhokoliv tvaru skeletu i schodiště. Relativně nenáročná je i stavební část instalace bazénu.

Technologie
 
Skelety bazénů z plastu vyrábíme moderními svařovacími metodami (horkovzdušné svářečky LEISTER, extrudery LEISTER a HERZ, svařovací pravítko HERZ 4000 CNC), které zaručují téměř 100% pevnost a 100% těsnost konstrukce bazénu. Vlastníme certifikáty „evropský svářeč plastů“ a ,,technolog svařování plastů".  
 
Výroba

Plastový bazén do rozměru 4,5x10m vyrábíme v provozovně, větší rozměry u zákazníka na místě. Bazén se usazuje do země na betonovou desku většinou jeřábem a po zaizolování a napojení armatur se obetonuje dle návodu. Nadzemní nebo částečně obetonované mohou být pouze kruhové bazény.

 

 

 

Centralplast s.r.o.

Přepychy 38
Přepychy
517 32

Kontaktní údaje

Tel.: +420 494 628 329
Fax: +420 494 320 009
E-mail:
Internet:
http://firmy.industry-eu.cz/centralplast-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU