banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Výpalky
Regranuláty PELD
Zámečnické práce
Zámečnické a stavební práce
Stavba rodinného domu
5 nejnovějších nabídek
Balící linky - Ovinování palet
LDPE regranulát - různé odstíny
PS regranulate black RAL 9004
Filtrační písky
HUTNÍ Materiál - Ocelové Profily - ihned k prodeji!

Podlahy od společnosti JAF HOLZ spol. s r.o.

21/03/2018

 

 

Tak rozmanité. Jako příroda sama.

 

Dřevo je víc než  jen pružná surovina, po které se příjemně chodí. Vyzařuje teplo, z domu vykouzlí útulný domov, přizpůsobí se jeho obyvatelům: Ať už jde o jeho trvanlivost v dětském pokoji, praktičnost v kuchyni nebo elegantnost a útulnost v obývacím pokoji. A samotné odborníky   překvapuje tento  umělec proměn stále znovu a znovu svou rozmanitostí.   

Jako přírodní produkt je dřevo biologicky rozložitelné, hygienické a bez alergenů. K tomu se přidávají skvělé vlastnosti jako je tepelná a zvuková izolace. 

Díky bohatosti druhů dřevin a vzorů lze parketami vytvořit úplně odlišné prostředí. Vzrůst, oleje, teplená úprava a také povrchové úpravy vytváří různé podlahové obrazce.

Stojíte na tom …Sortiment podlah společnosti JAF HOLZ představuje působivou škálu podlah značky Eurowood i mezinárodně uznávaných výrobců podlah: Od charakteristických dubových prken přes světlý jasan až po tmavé ořechové dřevo. Od plovoucích podlah až po rustikální podlahy...

Zkrátka: Pro každý životní styl a každou poptávku se najde ta pravá parketová podlaha. Kromě toho sortiment doplňuje sladěný výběr příslušenství jako jsou lišty, kročejová izolace a prostředky na údržbu.

Eurowood od firmy JAF HOLZ. Vydařený nástup.

 

Společnost JAF HOLZ představuje vlastní značku EUROWOOD®, a tím i funkční a zároveň pestrý program na úseku podlah.  Firma JAF HOLZ těží přitom z desítileté zkušenosti a tradice, protože podlahy jsou pevnou součástí sortimentu už od založení firmy před 65 lety.

Dřevo je náš svět
JAF HOLZ je předním velkoobchodníkem se dřevem. A tajemství našeho úspěchu?  Vlastně docela jednoduché: Bereme výhradně vynikající jakost, kombinujeme ji s vyrovnaným sortimentem výrobků a ozdobí tuto vybranou směs odbornými znalostmi a TOP poradenstvím. Férový poměr ceny a výrobků se rozumí sám sebou. Protože jsme spokojení teprve tehdy, když jsou spokojeni i naši zákazníci.

Klasika. Design. Elegance. Podlahy Kaindl.

 

Kaindl, největší výrobce podlah na světě, přináší novou kolekci, která obsahuje klasické, moderní a velice elegantní dekory.

Jedinečné povrchy a struktury vytváří pocit přirozenosti a otvírají neomezené možnosti při realizaci. Spojují v sobě funkčnost a fantazii.

Tyto podlahy máte možnost zakoupit na všech pobočkách f. JAF HOLZ, kde je široký sortiment skladem a proškolený personál Vás rád uvítá v moderně zařízených vzorkovnách.

 

Tilo. Když se prostory stanou skutečností.

 

Podlahy Tilo vypráví příběh z jednoho domu s tradicí: Mezinárodní rodinný podnik se sídlem v hornorakouském městě Lohnsburg vyrábí už od roku 1950 vysoce kvalitní, přírodou inspirované podlahy. Stálost je proto důležitým tématem.

Desing a výroba je téměř výhradně v Rakousku, a jak dokazuje certifikace, odpovídají výrobky Tilo nejvyšším jakostním normám.

Řekni mi, jak bydlíš... a já ti řeknu, kdo jsi: Utváření vlastního domova je viditelným znakem individuálního životního stylu. A k němu přispívá Tilo vhodnými výrobky – stačí si jen vybrat.

A jako obvykle je to otázka osobního vkusu: Rustikální podlaha je klasikou mezi parketovými podlahami. Sotva která podlaha vyzařuje tak výrazný životní styl a útulnost domova. Parketová plovoucí podlaha byla inspirovaná prkny na plachetnici. Zvětšuje opticky prostor díky pohled přitahujícímu spořádání a působí vitálně, dynamicky a nadčasově.

Dýhovaná podlaha spojuje ryzí estetiku pravého dřeva s vysokou trvanlivostí a dlouhou životností – a to za atraktivní cenu.
Tip: Je to optimální podlaha do nízkoenergetických domů.

 

 

JAF HOLZ spol. s r.o.

Pustiměřská 717/9

Vyškov

682 01

Česká republika

 

Tel.:+420 517 325 811

Fax: +420 517 325 852

E-mail: vyskov@jafholz.cz

Internet: www.jafholz.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/jaf-holz-spol-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU