banner
5 nejnovějších poptávek
Obnova chlazení
Oprava zdravotechniky
Kanalizační a vodovodní přípojka
Výměna ZTI a modernizace objektu MŠ
Opravy a udržovací práce na objektech pavilonů
5 nejnovějších nabídek
STŘIHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SIMA CEL-36P
Soustruh S50 CNC (ZPS Zlín) GO mechanické části ukončena 9/22
VOLNÁ KAPACITA ! NA VÝROBU VSTŘIKOVACÍCH FOREM
Barevné struny ABS, ABS-T, PLA, PET-G
Provádíme ochranný nano nástřik vnitřních a venkovních ploch.

Polygonální upínací technika nyní také pro poháněné nástroje Schunk Intec s.r.o.

21/05/2019

 

 

Vysoce přesná polygonální upínací technika TRIBOS firmy SCHUNK začne být s okamžitou platností využívána také pro soustruhy a automatické revolverové indexovací stroje s poháněnými nástroji. Firma SCHUNK, lídr v uchopovacích systémech a upínací technice, vytvořil za tímto účelem speciální polygonální upínače nástrojů s ER kuželem, které lze zkombinovat se všemi běžně dostupnými ER kleštinovými upínači a zejména s poháněnými nástroji.

Rychlé nastavení a přesné seřízení

Tento upínací systém využívá vysokou všestrannost ER kužele a kombinuje jej s přesnou polygonální upínací technikou. Místo toho, aby byl použit méně přesný kleštinový upínač, se upevnění TRIBOS snadno vloží do stávajícího držáku nástroje a upevní se pomocí ER upínací matice. Výhoda: nástroj je možné přednastavit do upínače TRIBOS s přesností 0,01 mm na délku a vyměnit v kleštinovém upínači jen v několika málo krocích. Tím uživatel získává výhodu krátkých nastavovacích časů a výrazně vyšší opakovatelnou přesnost v upínacím systému, pokud jde o obvodovou házivost a délky v porovnání s kleštinovými upínači ER.

Specialisté v mikroobrábění a vysokoobjemovém řezání kovů.

TRIBOS upíná s vysokou přesností i nástroje s nejmenšími průměry stopky. Tento jednodílný upínací systém je odolný vůči nečistotám a vyznačuje se vysokým stupněm radiální tuhosti. Polygonální upínač nástrojů TRIBOS s ER kuželem se vyrábí ve dvou variantách. TRIBOS-Mini ER je speciálně určen pro mikroobrábění a je měřítkem pro práci s malými průměry stopky a je vhodný pro jemné obrábění i obrábění v obtížně přístupných místech. Je k dispozici ve velikostech ER 11 (upínací průměr o velikosti 1 mm až 4 mm) a ER 16, ER 20, ER 25 a R 32 (upínací průměr o velikosti 1 mm až 6 mm). TRIBOS-RM ER je zase dokonalým řešením pro přesné, vysokoobjemové řezání kovů při vysokých otáčkách. Jeho mimořádné upínací síly umožňují výjimečný řezací výkon s vynikající obvodovou házivostí a tedy i nárůst produktivity. Komorová konstrukce a vysoká stabilita tlumí vibrace a zajišťují dlouhou životnost nástroje. TRIBOS-RM je k dispozici ve velikostech ER 20 (upínací průměr 3 mm až 8 mm) a ER 25 a ER 32 (upínací průměr 3 mm až 12 mm).

Je skutečně bezúdržbový, odolný vůči opotřebení.

S vysokou přesností obvodové házivosti < 0,01 mm a kvalitou vyvážení G 2,5 při 25 000 ot./min. splňují upínače TRIBOS i ty nejpřísnější požadavky. Jeho rotačně symetrická konstrukce umožňuje vysoké rychlosti otáček a dodržení komplexních rozměrových a geometrických tolerancí při jemných obráběcích operacích. Není mechanicky citlivý, jelikož jeho upínací systém neobsahuje žádné pohyblivé díly. Je zajištěno skutečně bezúdržbové upínání odolné vůči opotřebení. Zkoušky životnosti nevykazují žádné známky únavy materiálu a házivost zůstává zcela zachována i po tisícém upnutí. Díky tomu je TRIBOS zřetelně lepší než ostatní upínací techniky, např. některé kleštinové upínače ER. Tyto přesné upínače nástrojů, skutečně bezúdržbové a bez opotřebení, poskytují vynikající povrchy, minimální opotřebení nástrojů a vysokou výkonnost v oblasti řezání kovů v řadě oborů. Mezitím se TRIBOS vyvinul v jednu z nejkomplexnějších produktových řad v oblasti vysoce přesného upínání nástrojů.

 

 

 

Schunk Intec s.r.o. - upínací technika a uchopovací systémy

Tuřanka 115

Brno

627 00

Česká republika

 

Tel.:+420 513 036 213

Fax: +420 531 036 219

E-mail: info@cz.schunk.com

Internet: www.cz.schunk.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/schunk-intec-s-r-o-upinaci-technika-a-uchopovaci-systemy

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU