banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů viz výkresy
Pálení plazmou viz příloha
Obrábění dílů, stálá spolupráce
Poptáváme výrobce, který má volné kapacity na vstřikolisech
Malířské, zednické práce v bytě
5 nejnovějších nabídek
FLEXO KABEL 3m 2x1,5mm2 H07RN-F PRYŽ
HUTNÍ Materiál, trubky - ihned k prodeji!
HUTNÍ Materiál - ihned k prodeji!
Prodej nadbytečného materiálu - PA6 GRILON PVS-25H 7021/31 GRAU
Výroba výlisků

POLYKRYSTALICKÉ PANELY Q CELLS

31/03/2017

 

POLYKRYSTALICKÉ PANELY Q CELLS

 

Hanwha Q CELLS Co., Ltd je největší světový výrobce solárních polykrystalických modulů vysoké kvality. Je jedním z lídrů na fotovoltaickém trhu v Evropě. Je bezesporu silným partnerem pro zákazníky ve východní Evropě, kterým nabízí nejenom kvalitní, spolehlivé a všemi bankami uznávané produkty, ale I dlouhodobé partnerství.

Q CELLS – je označení produktové značky Hanwha Q CELLS, která nabízí na míru vyrobené solární moduly a řešení pro zákazníky v České republice a na Slovensku, určené zejména pro rezidenční trh se střešními instalacemi.

Polykrystalický solární modul Q.PLUS BFR-G4.1 o výkonu až 280 Wp nabízí všestranné řešení jak pro rezidenční zákazníky, tak i pro instalace na obchodních nebo průmyslových budovách. Nový vysoce výkonný monokrystalický modul Q.PEAK-G4.1 o výkonu 300 Wp je ideálním řešením pro obytné budovy s cílem maximalizovat výkon instalace na střechách omezených svou velikostí. Všechny Q-CELLS produkty přesvědčí mimořádnými záručními podmínkami a nejvyšším výkonem díky technologii Q.ANTUM. Tato patentovaná technologie fotovoltaických článků umožňuje nejlepší výkon Q-Cells modulů za reálných podmínek - jak při nízké intenzitě záření, tak při jasných, horkých letních dnech. Technologie Q.ANTUM je nejpokročilejší a vylepšená technologie PERC v odvětví, doložená zkušenostmi z výroby více než 600 milionů (více než 3 GW) solárních článků vyrobených od roku 2012. V kombinaci s Q-CELLS výkonem a inovativními funkcemi, jako je technologie Anti-PID, Hot-Spot-Protect a TRA.Q laserové značení, je Q.ANTUM bezkonkurenční mezi solárními produkty, pokud jde o vyšší výnosy při dlouhodobé životnosti, což nakonec vede k maximální výhodnosti investice a zajištění nižších nákladů na elektrickou energii na straně zákazníka.

Od tohoto roku je dodavatelem těchto panelů také ThermoSolar a na českém trhu je můžete zakoupit prostřednictvím naší firmy.

 

 

Ing. Miloslav Mužík, -MMM- SOLAR

Na Milířích 584/76

Ostrava - Plesná

725 27

Česká republika

 

Tel.:+420 596 935 070

Mob.:+420 603 295 655

E-mail: solarnitechnika@seznam.cz

Internet: www.solarnitechnika.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU