banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka zvedáků
Veřejné WC
Vybudování spisovny
Výměna dožilých osvětlovacích těles
Dodávka olejů, maziv a dalších produktů
5 nejnovějších nabídek
Certifikáty - Schwer Fittings
H2-lok šroubení se dvěma svěrnými prstenci
Chemie pro čistění vod
Balící linky - Ovinování palet
Nabídka - permanentní magnety - feritový blok - 19,8x15,2x6 (MA) mm

POTRAVINÁŘSKÁ KVALITA BEZ KOMPROMISU - ERI - TRADE s.r.o.

14/12/2019

 

 eri-trade

 

Bezpečnost spotřebitele

Spotřebitelé jsou ze zřejmých důvodů velice citliví na možnou kontaminaci potravinářských obalů. Tyto kontaminanty, jako například látky z předchozí spotřeby, mohou přecházet do potravin a ohrozit lidské zdraví. Přísné normy pro rPET obaly jsou tedy naprosto nezbytné. Z hlediska bezpečnosti spotřebitele musí interní normy kvality překračovat požadavky zákonných norem. Cílem musí být: bezpečný konečný obalový produkt s takovými hladinami látek z předchozí spotřeby, které jsou hluboko po povolenými limity.

 

Národní a mezinárodní legislativa

Obalové materiály určené k přímému styku s potravinami jsou celosvětovým předmětem přísných předpisů. Tyto normy představují závazek a dekontaminační vybavení viscotec je s nimi ve shodě. Intenzivně podporujeme naše zákazníky při dosahování schválení dle EFSA nebo jiných místních požadavků v rámci obalů potravinářské kvality viscotec. Vybavení viscotec je ve shodě s nařízeními FDA.

 

Materiál a řízení kvality

Stejně jako všechny obalové materiály, tak i tepelně tvarované výrobky vyráběné z recyklovaného PET po spotřebě musí procházet podmínkami nejhoršího možného scénáře. Test viscotec ukazuje, že dekontaminační vybavení viscotec (deCON a viscoSTAR) jsou schopny této výzvě dostát: nereálně silně uměle kontaminovaný rPET je zpracován v reaktoru a výsledek je dokonale super čistá vločka nebo peleta. rPET potravinářské kvality vyrobený technologií viscotec se od úplně nového materiálu vůbec neliší.

 

viscoSHEET

zaručuje vynikající flexibilitu při výrobě při nejnižší spotřebě energie. Při zaručených hodnotách iV je možné zpracovat až 100 % rPET, nového materiálu a zbytkového odpadu. Z důvodu krátkého a definovaného času stabilizace materiálu a samočistícího efektu kónického dvojitého šroubového extrudéru je změn v barvách dosaženo během několika minut. Kontinuální gravimetrická dávkovací jednotka zaručuje rychlou a flexibilní změny materiálu nebo formulace během výrobního procesu. Navzdory vysoké operabilitě a snadné manipulaci splňují zásobník rolí a plně automatický navíječ nejvyšší bezpečnostní standardy. viscoSHEET Typ Max. výstup lisování* Max. šířka fólie Tloušťka fólie VS 800 800 kg/h 1 x 800 mm 120 - 1200 μm VS 1200 1200 kg/h 1 x 1200 mm 120 - 1200 μm VS 2400 2400 kg/h 2 x 1200 mm 150 - 1200 μm * Včetně ko-extrudéru; konfigurace extrudérů podle specifikací zákazníka. ** Nástroj a konečná šířka fólie odpovídá specifikacím zákazníka. Výše jsou uvedeny obecné údaje a průměrné hodnoty. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny.

 

 

 

ERI - TRADE s.r.o.

Syrovín 64

Těmice u Hodonína

696 84

Česká republika

 

Tel.:+420 518 388 577

Mob.:+420 604 616 156

Fax: +420 518 388 578

E-mail: info@eri-trade.cz

Internet: www.eri-trade.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/eri-trade-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU