banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme PP vstřikovací
Kartonové krabice
Stavební a zednické práce v bytě
Zednické a omítkářské práce v domě
Plastové profily
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
VOLNÉ KAPACITY PRO LAKOVÁNÍ !!! Kusová a sériová výroba !!
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A
Obráběcí centrum typ FFЕQ 100-R/A6
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

PŘÍKLADNÉ HOSPODAŘENÍ S VODOU - HUTIRA - BRNO, s.r.o.

24/11/2019

 

Jak zlepšit kvalitu prostředí ve městě a stavět trvale udržitelným způsobem? Na tuto klíčovou otázku se pokusil odpovědět Festival architektury (26. – 29. 2. 2020) s tématem Stavitelství ohleduplné k životnímu prostředí. Nový doprovodný program Stavebního veletrhu Brno 2020 přinesl nejvýznamnější jména a projekty udržitelné výstavby pod jednou střechou, představil funkční řešení pro budoucnost a otevřel diskusi k jejich širšímu uplatnění.

Skupina HUTIRA byla oslovena, aby se stala partnerem této akce a přispěla do odborné diskuze. V oblasti „PŘÍKLADNÉ HOSPODAŘENÍ S VODOU A PROMĚNA UŽITKOVÉ VODY V PITNOU“ vystoupil Petr Hajný, výkonný ředitel společnosti HUTIRA-VISION s přednáškou na téma: „Budování, úprava a provozování lokálních zdrojů pitné vody“. Přednáška byla zaměřena především na specifika a úskalí budování a provozu malých vodárenských zařízení, jejichž budováním se dceřiná společnost HUTIRA-VISION zabývá.

V rámci festivalu a tím i celého stavebního veletrhu jsme dostali také prostor prezentovat některá naše řešení. Návštěvníci mohli vidět a seznámit se např. se speciální mobilní vozíkovou úpravnou vody určenou pro řešení krizových situací, dále s řešením pro úpravu nejmenších lokálních zdrojů – úpravnou WATER CAT 500 a také s malou vodoměrnou šachtou Modulo, která je díky svým unikátním vlastnostem aktuálně jednou z nejprodávanějších šachet na českém trhu.

Těší nás, že o naše výrobky projevili příchozí návštěvníci velký zájem a přínosem pro nás bylo též získání dalších nových kontaktů.

V rámci programu Festivalu architektury bylo dne 27. 2. 2020 podepsáno „MEMORANDUM O POMOCI SE SNIŽOVÁNÍM EMISÍ NA ÚZEMÍ MĚSTA BRNA“. Svou pomoc potvrdilo 28 významných subjektů, mezi kterými jsou například univerzity, výrobní podniky, firmy, obchodní centra, developerské společnosti a další. Cílem je zabezpečit občanům Brna komfortní mikroklimatické podmínky v době klimatických změn a současně plnit závazek stanovený Paktem starostů a primátorů pro udržitelnou energii a klima.

I naše společnost se při nejbližší příležitosti k této výzvě připojí, nyní jsme již v jednání s odborem ŽP JMK.

 

HUTIRA - BRNO, s.r.o.

Vintrovna 398/29

Popůvky u Brna

664 41

Česká republika

 

Tel.:+420 541 212 144

Fax: +420 541 219 763

E-mail: info@hutira.cz; obj.brno@hutira.cz

Internet: www.hutira.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/hutira-brno-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU