banner
5 nejnovějších poptávek
Olověné autobaterie s elektrolyty
Obrábění dle výkresové dokumentace
Kovovýroba
Zámečnická výroba, svařování
CNC obrábění
5 nejnovějších nabídek
Dvouobrátkový patkový elektromotor B3.
Balící linky - Ovinování palet
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S

PROFIL společnosti Vinamet

29/03/2018

 

Firma Eva Filsáková – VINAMET byla založena v roce 1991. V oblasti zdravotnické zobrazovací techniky byla zástupcem Japonských firem Shimadzu a Hitachi.

Společnost Shimadzu zastupovala v letech 1992 - 1997. V České republice bylo prodáno 12 CT, 1 magnetická rezonance a řada rentgenových a ultrazvukových zařízení. Poté následovalo zastoupení firmy Hitachi, se kterou firma spolupracovala od roku 1998 do poloviny roku 2002.

V roce 2003 získala firma VINAMET výhradní zastoupení čínské firmy NEUSOFT Digital Medical Systems Co., Ltd. Tuto firmu zastupuje exklusivně pro český, slovenský a polský trh.

Svým zákazníkům nabízí kompletní služby od poradenství přes prodej (včetně instalace) až po záruční a pozáruční servis.

O společnosti NEUSOFT

Firma NEUSOFT Medical System Co., Ltd. se sídlem v Číně (Shenyang, Neusoft Park) byla formálně založena v roce 1998. Je profesionálním vývojářem a výrobcem moderních digitálních lékařských přístrojů. Neusoft se zaměřuje na nabídku lékařských přístrojů vysoké třídy pro nemocnice a ostatní zdravotnická zařízení.

V květnu 2000 se firma Neusoft stala Národním technickým výzkumným centrem digitálních zobrazovacích zařízení v Číně.

 

Výrobní program:

V současné době výrobky firmy zahrnují spirální počítačové tomografy, celotělové počítačové tomografy, magnetické rezonance, skiagrafické a skiaskopické rentgenové systémy, digitální ultrazvukové skenery.

Důraz na kvalitu:

Kontrola kvality je vždy zásadou Neusoftu. Od vývoje po výrobu, od nákupu po prodej, od instalace po technickou podporu, je poskytován kompletní systém kvality a servisu. V říjnu 1999 a prosinci 1999 získal Neusoft certifikát kvality ISO 9001 a certifikát výrobků CE, vzájemně uznávající jeho záruku kvality pro vstup na mezinárodní trh.

Servisní filozofie:

Neusoft zaručuje svým zákazníkům, že se postará o rychlý místní servis, dostatečné množství náhradních dílů a průběžný upgrade softwaru. Jeho rozprostřená servisní střediska a plná technická podpora zaručují servis první třídy.

Pracovníci ve firmě NEUSOFT věří, že vůdčí technologie je základem úspěchu. Přáním firmy je odstartovat světlou budoucnost lidstva s trvale inovovanou digitální lékařskou technologií.

 

 

VINAMET CZ s.r.o.

Dělnická 566/12

Havířov-Město

736 01

Česká republika

 

Tel.:+420 596 805 811

Fax: +420 596 805 815

E-mail: vinamet@vinamet.com

Internet: www.vinamet.com

http://www.industry-eu.cz/firmy/vinamet-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU