banner
5 nejnovějších poptávek
Stavební práce v rodinném domě
Rekonstrukce bytu
Malířské, stavební práce v budově
Dodavatel fólie
Výroba nerez viz příloha
5 nejnovějších nabídek
FLEXO KABEL 3m 2x1,5mm2 H07RN-F PRYŽ
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A
Obráběcí centrum typ FFЕQ 100-R/A6
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E

Prostředek METHAN+ a čištění bioplynu od ENRESS s.r.o.

23/09/2019

 

 

Jedná se o speciálně vyvinutý přípravek-směs minerálů a makroelementů, stopových prvků a dalších složek, určených pro stabilizaci a optimalizaci biologického procesu při výrobě bioplynu v bioplynových stanicích. Poměrně zásadně zvyšuje podíl methanu v bioplynu a současně významně snižuje potřebné množství vstupních surovin.

Zajišťuje vysoký výkon fermentoru. Dlouhodobou aplikací METHAN+ dochází k úpravě biologie a optimalizaci fermentace, dochází k maximálnímu využití vstupních surovin.

Při stejné dávce vstupních surovin je produkováno vyšší množství bioplynu. Působením speciálních složek METHAN+ je dosaženo velice efektivního rozkladu celého spektra vstupních substrátů čímž je maximálně využit jejich potenciál.

Reguluje pH a hodnotu FOS/TAC. Individuálním přístupem a skladbou přípravku METHAN+ je optimalizován proces fermentace a redukována tvorba nežádoucích procesů.

Redukuje tvorbu sulfanu. Směs METHAN+ svými komponenty optimalizuje prostředí fermentoru a při biologickém procesu efektivně redukuje tvorbu sulfanu v bioplynu, který váže v substrátu, tím zlepšuje kvalitu bioplynu.

Snižuje obsah dusíkatých látek METHAN+ podporuje vazbu dusíku a redukuje inhibiční účinky, stabilizuje tak biologii fermentace.

Snižuje pěnění digestátu. Jednou ze základních směsných složek přípravku METHAN+ je i funkční prvek pro redukci vzniku různých typů pěn. Na základě konkrétní analýzy je možné individuálně upravit složení přípravku METHAN+ pro každé jednotlivé zařízení BPS a umožnit plný výkon každého fermentoru. Prostředek je vyráběn v České republice.

 

Více informací k článku najdte zde

 

 

ENRESS s.r.o.

V zářezu 4

Praha

15800

 

Tel.:+420 733 710 631

Mob.:+420 733 710 631

E-mail: office@enress.eu

Internet: www.enress.eu

https://www.industry-eu.cz/firmy/enress-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU