banner
5 nejnovějších poptávek
Hutní materiály plech
Frézování dílů dle výkresové dokumentace a poptávky
Obrábění dílů
Zhotovení zámečnických a stavebních prací
Zámečnické a svářečské práce
5 nejnovějších nabídek
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek
Balení pečiva do sáčků, ekologické sáčky
AKČNÍ VÝPRODEJ SKLADU ODPADOVÝCH PYTLŮ!!!
Výroba pryžové moučky

Prostředek METHAN+ a čištění bioplynu od ENRESS s.r.o.

23/09/2019

 

 

Jedná se o speciálně vyvinutý přípravek-směs minerálů a makroelementů, stopových prvků a dalších složek, určených pro stabilizaci a optimalizaci biologického procesu při výrobě bioplynu v bioplynových stanicích. Poměrně zásadně zvyšuje podíl methanu v bioplynu a současně významně snižuje potřebné množství vstupních surovin.

Zajišťuje vysoký výkon fermentoru. Dlouhodobou aplikací METHAN+ dochází k úpravě biologie a optimalizaci fermentace, dochází k maximálnímu využití vstupních surovin.

Při stejné dávce vstupních surovin je produkováno vyšší množství bioplynu. Působením speciálních složek METHAN+ je dosaženo velice efektivního rozkladu celého spektra vstupních substrátů čímž je maximálně využit jejich potenciál.

Reguluje pH a hodnotu FOS/TAC. Individuálním přístupem a skladbou přípravku METHAN+ je optimalizován proces fermentace a redukována tvorba nežádoucích procesů.

Redukuje tvorbu sulfanu. Směs METHAN+ svými komponenty optimalizuje prostředí fermentoru a při biologickém procesu efektivně redukuje tvorbu sulfanu v bioplynu, který váže v substrátu, tím zlepšuje kvalitu bioplynu.

Snižuje obsah dusíkatých látek METHAN+ podporuje vazbu dusíku a redukuje inhibiční účinky, stabilizuje tak biologii fermentace.

Snižuje pěnění digestátu. Jednou ze základních směsných složek přípravku METHAN+ je i funkční prvek pro redukci vzniku různých typů pěn. Na základě konkrétní analýzy je možné individuálně upravit složení přípravku METHAN+ pro každé jednotlivé zařízení BPS a umožnit plný výkon každého fermentoru. Prostředek je vyráběn v České republice.

 

Více informací k článku najdte zde

 

 

ENRESS s.r.o.

V zářezu 4

Praha

15800

 

Tel.:+420 733 710 631

Mob.:+420 733 710 631

E-mail: office@enress.eu

Internet: www.enress.eu

https://www.industry-eu.cz/firmy/enress-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU