banner
5 nejnovějších poptávek
Obnova chlazení
Oprava zdravotechniky
Kanalizační a vodovodní přípojka
Výměna ZTI a modernizace objektu MŠ
Opravy a udržovací práce na objektech pavilonů
5 nejnovějších nabídek
STŘIHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SIMA CEL-36P
Soustruh S50 CNC (ZPS Zlín) GO mechanické části ukončena 9/22
VOLNÁ KAPACITA ! NA VÝROBU VSTŘIKOVACÍCH FOREM
Barevné struny ABS, ABS-T, PLA, PET-G
Provádíme ochranný nano nástřik vnitřních a venkovních ploch.

Průmyslové a mobilní hydraulické systémy Rexroth BOSCH od PK SERVIS technické součásti s.r.o.

19/08/2019

 

 

Průmyslové hydraulické systémy REXROTH BOSCH
Významnou oblastí působení jsou modernizace hydraulických systémů pro různá technologická zařízení, převážně v návaznosti na automobilový průmysl. V aplikacích REXROTH BOSCH složitějších hydraulických obvodů se využívá možností, které nabízí soudobá špičková proporcionální technika a servotechnika. Vlastní projekce, konstrukce, výroba a montáž zařízení, široká komponentová základna z vlastní produkce Bosch Rexroth spolu s projekčním a vývojovým zázemím mateřské firmy v Německu jsou zárukou stability a jistoty zákazníků.
Průmyslové hydraulické systémy zaujímají ve firmě Bosch Rexroth důležitou pozici z hlediska objemu dodávek. Naše aktivity zasahují prakticky do všech významných oblastí průmyslu, kde jsou požadavky na uplatnění hydraulických agregátů, pohonů a systémů.
Ve spolupráci se zákazníky realizovala firma dodávky technicky náročných pohonů s využitím podpory svého vývojového střediska u mateřské firmy. Aktivity firmy se úspěšně rozvíjejí v rámci regionu Střední a východní Evropa ve spolu práci se zastoupením Rexroth na Slovensku, Ukrajině, v Rusku, Polsku, Rumunsku, Bulharsku a Slovinsku. Zákazníkům nabízí firma možnost dodávek kompletních hydraulických pohonů a systémů včetně elektronického řízení, montáže pohonů na zařízení, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. S ohledem na zpřísněné bezpečnostní předpisy pro provoz zařízení řešíme modernizace hydraulických pohonů již stávajícího zařízení.
Firma pokročila také významně v řešení pohonů tlakových licích strojů dodávkou kompletního pohonu nové koncepce, podpořeného simulačními výpočty a ověřenou měřeními na prototypu. Obecně lze říci, že pro technicky náročnější případy využívá firma možnosti simulace hydraulických systémů. Tato simulace umožňuje optimalizaci řešení již ve stádiu projekce, kdy náklady na optimalizaci jsou mnohem nižší než u již vyrobeného zařízení. Firma se snaží i o prosazování dodávek standardizovaných hydraulických agregátů. Zvýší se tím pružnost dodávek a rychlejší a snažší dostupnost náhradních dílů. Pro zákazníky to znamená plno dalších výhod při zachování stávající úrovně cen. Jinými slovy, nabízíme našim zákazníkům vyšší standard za stávající cenu.

Produkty:
axiální čerpadla a hydromotory
▪ zubová čerpadla
▪ lamelová čerpadla
▪ radiální pístová čerpadla
▪ rozvaděče, tlakové a škrtící ventily
▪ logické ventily
▪ vestavné ventily
▪ proporcionální a regulační ventily
▪ servoventily
▪ elektronické řídící a regulační jednotky
▪ válce
▪ příslušenství

Aplikace:
tvářecí stroje
▪ obráběcí stroje
▪ tlakové stroje
▪ zařízení pro hutě a válcovny
▪ energetika
▪ všeobecné strojírenství
▪ gumárenské stroje
▪ stroje na plasty
▪ zkušební a simulační technika
▪ divadelní technika
▪ zábavní technika
▪ lodní průmysl

Mobilní hydraulické systémy REXROTH BOSCH
Odborná oblast mobilních hydraulických systémů se v rámci svých aktivit věnuje především posílení již tak významné pozice na českém trhu a soustřeďuje svou pozornost zejména na výrobce strojů a vozidel vybavenými mobilními hydraulickými systémy, které jsou vyráběny sériově nebo se již nacházejí v konečné fázi přípravy sériové výroby.
Dodávky hydraulických komponentů jsou směřovány pro kompletaci kompaktních nakladačů či silničních stavebních strojů, u nichž se v souladu s celosvětovým trendem dosazují elektronicky řízené hydraulické systémy.
Dále se tato oblast zaměřuje na problematiku úspor pohonných hmot a ochrany životního prostředí. Dokladem toho je koncem minulého roku představený hybridní systém HRB pro rekuperaci brzdné energie a jejích využití při rozjezdu vozidla. Tento sytém může být velmi zajímavou cestou k úsporám pohonných hmot pro uživatele vozidel, která musí často zastavovat a následně se rozjíždět (městské autobusy, komunální vozidla, vysokozdvižné vozíky apod.)
K velmi významným aktivitám této odborné oblasti lze dále přiřadit rovněž dodávky komponentů pro systém chlazení motorů autobusů, komponenty a EHR systémy pro sériovou výrobu traktorů, komponenty pro sériovou výrobu tandemových silničních válců, převodovky pro pohony pojezdu důlních a těžebních strojů nebo komponenty pro kompletaci stranových vysokozdvižných vozíků.

Produkty:
axiální pístové jednotky
▪ mobilní rozvaděče
▪ pomaloběžné hydromotory
▪ jednotky vnějším ozubením
▪ převodovky
▪ mobilní elektronika
▪ příslušenství

Aplikace:
stavební a silniční stroje
▪ lesní a zemědělská technika
▪ užitková vozidla a komunální stroje
▪ lopatová rypadla
▪ vysokozdvižné vozíky
▪ autobusy

 

 

 

PK SERVIS technické součásti s.r.o. - hliníkový konstrukční systém Rexroth Bosch

Nad Sládečkem 600

Tábor, Měšice

390 02

Česká republika

 

Tel.:+420 381 258 658-9

Mob.:+420 777 284 100, +420 777 227 939

Fax: +420 381 258 660

E-mail: info@pkservis.com

Internet: www.pkservis.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/pk-servis-technicke-soucasti-s-r-o-hlinikovy-konstrukcni-system-rexroth-bosch

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU