banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka interiérového vybavení a nábytku
Dodavatel hutních materiálů
Hutní materiály
Kovovýroba
Pytle na odpad a sáčky do odpadkových košů
5 nejnovějších nabídek
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
HUTNÍ Materiál - Ocelové Profily - ihned k prodeji!
HUTNÍ Materiál, trubky - ihned k prodeji!
HUTNÍ Materiál - ihned k prodeji!
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!

Průmyslové a samonosné komíny a kouřovody

22/07/2016

 

stavby_120

 

Průmyslové a samonosné komíny a kouřovody

Tato kategorie tvoří nerezové vícevrstvé a jednovrstvé komíny umístěné v ocelových tubusech a na nich, v příhradových konstrukcích, na fasádách i v objektech, v průmyslových a továrních komínech. Průměry komínů, odtahů spalin v této celé kategorii se pohybují od DN200mm – DN3000mm, libovolných délek.

Označení těchto komínů je SYSTÉM MASIV (vícevrstvé) a u vložek SYSTÉM SPIRO (jednovrstvé). Tloušťka, druh materiálu, síla izolace a opláštění je voleno s ohledem na průměry, typ spalování, teploty spalin od 50°C – 800°C. Dodávané systémy mají speciální výztuž proti deformaci z podtlaku.

Instalace probíhají pro teplárny a kotelny, energetiku, průmysl a libovolný druh paliva. Jedná se o výstavbu objektů kotelen, spaloven na zelené louce, anebo rekonstrukce, sanace již zmíněných objektů, kde je nutné dodat nově odtahy spalin od příslušných zařízení, které musí splňovat výškové, emisní a hlukové limity dané konkrétní lokalitou. Pro kotle na plyn, olej, biomasu, kogenerační jednotky, diesel agregáty, uhlí, či jiné.

Za zmínku stojí promyšlený systém rychlosti dodávek na klíč, kdy samonosné komíny jsou dodávané v 1 – 2 dnech, včetně konstrukcí a vložkování továrních komínů je v rozsahu 2 – 5 dní orientačně do délek 60m, nad tyto délky je vytvořen individuální plán.

Příslušenství těchto instalací jsou Tkusy, kolena, tlumiče hluku na míru, klapky ruční a s pohonem, výbušné a přisávací klapky, kontrolní otvory, návarky na měření emisí. Součástí rovněž statické posudky komínů i základů, návrhy komínů a jejich umístění, dodávky kotevních šroubů, armování do základů, revize.

V nadstandardu nabízíme požární atesty ke komínům EI 30. Společnost má zavedený certifikát jakosti ČSN EN ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001 a montáže v EU a Rusku.

 

Stavby COMPLET s.r.o.

Družstevní 276/15
Mohelnice
789 85
Česká republika

Tel.: +420 583 430 025
Mob.: +420 777 707 860
Fax: +420 583 431 735
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU