banner
5 nejnovějších poptávek
Výměna transformátoru
Rekonstrukce bývalého kina
Obnova obecní budovy
Rekonstrukce objektu
Zpracování projektové dokumentace
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Konzolová frézka FGV 32
FLEXO KABEL 3m 2x1,5mm2 H07RN-F PRYŽ
Balící linky - Ovinování palet
PC vytlačovací - čirá

PRŮMYSLOVÉ ROHOŽE

20/10/2017

 

Kuchaři to u nás zapíchli...

 

O protiúnavové rohože byl velký zájem na výstavě FOR GASTRO&HOTEL * FOR INTERIOR v Praze.

Na začátku tohoto měsíce jste se s námi mohli setkat na našem stánku a naše rohože si přímo prohlédnout. Velký zájem byl o průmyslové rohože, které pomáhají při únavě a pocitech bolesti zad. Toho využili nejen kuchaři, aby si odpočinuli, ale i další vystavovatelé a návštěvníci. Rohož, na které stojíte, Vám pomůže uvolnit napětí v pohybovém aparátu a zachovat komfortní pocit po dlouhou dobu. Přinášíme Vám 7 rad, jak vybrat průmyslovou rohož:

Pracují vaši lidé vestoje a bývají často na neschopence kvůli bolestem zad nebo hlavy? Zároveň se pohybují v prostředí, kde hrozí pád, například kvůli vlhké podlaze? Řešením je ergonomická průmyslová rohož, která zlepšuje zdraví i bezpečnost práce. Jak vybrat tu pravou? Tady je 7 rad:

1. Prodejce = výrobce

Vyberte si profesionálního prodejce, nejlépe takového, který rohože zároveň i vyrábí. Taková firma zná svoje produkty doslova do hloubky a dobře vám poradí. 

2. Mluvte, mluvte, mluvte

Popište mu co nejlépe svůj provoz. Bude rohož v mokrém nebo suchém prostředí? Co všechno vaši zaměstnanci dělají, na jakých strojích pracují? Jsou situace, které považujete za potenciálně rizikové? Ideální je, pokud dodavatel přijede k vám do firmy a vše proberete na místě. 

3. Snižte absence ve firmě

Co všechno tedy průmyslové rohože umí? Podle našich zkušeností dokáží snížit absence až o polovinu. Rohože totiž mají měkký, ergonomický povrch, který na rozdíl od betonové podlahy šetří pohybový aparát a lidé díky nim nebudou tolik vyčerpaní. Ne nadarmo se jim říká také protiúnavové rohože.

4. Vyberte si vlastnosti

Jaké další vlastnosti mají? Jsou protiskluzové. Perfektně přilnou k podlaze, nehýbou se. Navíc do mokrého prostředí se dávají drenážní rohože s otvory, kterými kapaliny protečou. Povrch zůstane suchý, a díky tomu se snižuje riziko pádu. A dál? Rohože mohou zároveň izolovat od studené podlahy, pohlcovat statickou elektřinu a chránit tak nejen obsluhu, ale i přístroje, bránit šíření požáru, zachránit křehké předměty, které spadly… Některé jsou z tak odolného materiálu, že jim nevadí ani jiskry odletující při sváření. 

5. Rohož si nejdříve půjčte

I když už máte vybráno, měl by vám prodejce nabídnout malý bonus a rohož vám bezplatně půjčit na zkoušku. Po pár dnech si promluvíte se zaměstnanci a přesvědčíte se, že se rohož v praxi osvědčila, a že jim ve všem vyhovuje. 

6. Šetřete peníze

Zbývá ještě odpověď na otázku, kam rohož dát. Neplatí automaticky, že musí být úplně všude. Někdy se dává pouze na místa, kde lidé stojí, jinde je skutečně potřeba pokrýt větší plochu, záleží na typu provozu. Dobrý prodejce vám poradí tak, abyste zbytečně neutráceli. 

7. Myslete i na kuchaře

Když už si pořizujete ergonomickou rohož do průmyslového provozu, zvažte, kde všude ještě vaši pracovníci stojí. Co třeba závodní jídelna? Nepomohla by personálu protiúnavová rohož, která je zároveň odolná proti mastnotě. Nepotřebovali by ergonomické rohože také lidé na recepci nebo v podnikové prodejně? To všechno jsou místa, kde rohože pomáhají.  Zaujaly vás průmyslové rohože? Kontaktujte nás. Nabízíme profesionální poradenství, zapůjčení i výrobu rohože na míru.

 

 

GAPA MB, s.r.o.

Svatovítská 217

Mladá Boleslav

293 01

Česká republika

 

Tel.:+420 326 721 006, 326 735 428

Fax: +420 326 735 428

E-mail: vyroba@gapa.cz

Internet: www.gapa.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/gapa-mb-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU