banner
5 nejnovějších poptávek
Světlé palety CP3
Olověné autobaterie s elektrolyty
Dodavatel hutních materiálů
Zámečnická výroba + povrchová úprava částí
Poptávám stretch fólii v Jumbo rolích
5 nejnovějších nabídek
VOLNÁ KAPACITA! Drcení plastových výlisků
ASV 7-SET - „Kapesní“ akumulátorový šroubovák
Frekvenční měnič GD10-1R5G-S2-B; 1x230VAC; 1,5kW/ výstup 7,5A, 3x230VAC
HUTNÍ Materiál - ihned k prodeji!
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI SIMPLEX AL300

PŮDNÍ VESTAVBY A REKONSTRUKCE PŮDNÍCH PROSTOR

07/11/2016

 

complet_120

Naše služby:

 • posouzení stavu objektu a vhodnosti pro půdní vestavbu včetně konzultace o možnostech i potencionálních úskalích - samozřejmě zdarma
 • příprava projektu - přesná definice provedení díla a prováděných prací, časový harmonogram výstavby
 • realizace výstavby - stavební, technický a organizační dozor, koordinace prováděných prací

byt_415

Principy výstavby:

Vlastní výstavba je realizována jednak našimi kmenovými zaměstnanci (veškeré stavební práce) a jednak našimi stálými ověřenými subdodavateli (voda, topení, elektro...).
Při realizaci klademe důraz na kvalitu provedených prací a zejména na komunikaci s investorem v otázkách změn a finálního provedení stavby.
Přicházíte za námi s hotovým projektem a stavebním povolením?
Nejběžnější případ: držíte v ruce projekt pro stavební povolení - poptáte několik firem o cenovou nabídku - jednu vyberete - podepíšete smlouvu - a začne se stavět.
V průběhu výstavby pak zjistíte, že projekt neodpovídá vaším představám, že se spousta věcí musí udělat jinak, že je potřeba změnit technologii atd. Úměrně se změnami se mění i cena za provedení díla - většinou směrem nahoru! A tím se rodí stavebníkova noční můra – vícepráce.
„Na vině“ je právě podklad ve formě projektu pro stavební povolení, který obsahuje méně či více chyb, nepřesností či odchylek od Vašeho záměru. Uvědomme si, že je velký rozdíl mezi tímto projektem a projektem pro provádění stavby - bohužel k tomu tak přistupují i projektanti (a nutno říct, že to nemá co dělat s cenou za projekt).

Abychom výše popsanému stavu předešli, zastáváme následující postup:

 1. zpracování cenové nabídky z Vašich podkladů
  Na základě předložení projektové dokumentace pro Vás zpracujeme cenovou nabídku. Tím získáte přehled o naší „cenové hladině“.
 2. upřesnění projektu a cenové kalkulace před započetím realizace
  V případě, že se rozhodnete pro naši firmu následuje detailní rozbor provedení stavby tak, aby se co nejvíce eliminovali odchylky  mezi projektem a skutečností. Jedná se jak o přezkoumání současného stavu objektu, zhodnocení uvažované dispozice, použitých technologií, tak zejména o upřesnění vnitřního vybavení.
  Na základě tohoto rozboru (definice projektu) aktualizujeme cenovou kalkulaci , která pak již odráží reálné náklady na provedení stavby bez „překvapivých“ vícenákladů.
  I když se jedná o oboustranně časově poměrně náročný postup, věříme, že se tak ještě před započetím prací přesvědčíte o kvalitách naší firmy a o našem seriózním přístupu.
 3. uzavření „Smlouvy o dílo“ a vlastní realizace
  V průběhu realizace dochází vždy k určité změně objemu prací - zvlášť u tak komplikovaných staveb jako jsou půdní byty a půdní vestavby. Výše uvedeným postupem se však snažíme tyto rozdíly minimalizovat.

puda_502

Stavby COMPLET s.r.o.

Družstevní 276/15
Mohelnice
789 85
Česká republika

Tel.: +420 583 430 025
Mob.: +420 777 707 860
Fax: +420 583 431 735
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU