banner
5 nejnovějších poptávek
Olověné autobaterie s elektrolyty
Návrh a modernizace nových www stránek
Vykupujeme tvrdé PVC, trubky, profily, lišty...
HDPE plastové přepravky
Přeprava malých kontejnerů
5 nejnovějších nabídek
Obráběcí centra - vertikální MCFV 1680 NT-C
HYDRAULICKÝ AGREGÁT 22 kW
SVÁŘEČKA FRONIUS FK 4000-R
SVÁŘEČKA FRONIUS FK 4000-R
Služba recyklace plastů

Raben si vybral VNA vozíky a regály Toyota

09/03/2017

 

Toyota uspěla poprvé ve své historii ve výběrovém řízení na dodávku manipulační techniky a paletových regálů pro společnost Raben Logistics Czech s.r.o., jednoho z nejvýznamnějších logistických operátorů na českém i evropském trhu.

Společnost Toyota Material Handling CZ dodá dva vozíky do úzkých uliček BT Vector VRE150 s otočnými vidlicemi bez zdvihu kabiny a tři podpůrné nízkozdvižné vozíky BT Levio LPE200 s integrovanou stupačkou pro efektivní pojezd na delší vzdálenosti.

Jak uvedl Věnceslav Dobrynský, Contract Logistics Manager společnosti Raben pro Českou a Slovenskou republiku, alternativní řešení například s retraky zde nepřicházelo v úvahu, protože potřeby nového zákazníka mohlo uspokojit pouze maximální využití skladové kapacity haly dosažitelné pouze s regálovým systémem s úzkými uličkami: "Zaskladňujeme 5 palet nad sebou do výšky 10 metrů, takže jsme zvolili VNA vozík bez zdvihu kabiny, který se pohybuje v uličkách širokých pouze 190 centimetrů. Efektivní manipulaci ve 24 hodinovém provozu pomůže zajistit indukční vedení vozíku v uličce i moderní technologie ve výbavě vozíku, například kamery na vidlicích, ukazatel výšky zdvihu nebo automatické přednastavení výšky, kde se mají vidlice zastavit. Jsou také vybaveny systémem BT Optipace, který optimalizuje rychlost pojezdu podle aktuální výšky zdvihu a hmotnosti nákladu. Jiný systém, TLC (Transitional Lift Control), zajišťuje dokonale plynulý a rychlý zdvih/spouštění nákladu a šetří důležité komponenty vozíku."

 

 

"Toyota obhájila své řešení jako nejlepší a navíc ho podpořila dobrými obchodními podmínkami. Nabídka zahrnovala komplexní řešení včetně dodávky regálů a zajištění indukčního vedení pro řízení pojezdu systémového vozíku v uličkách. Toyota prokázala odpovědnost, rychlou reakci a ochotu při řešení operativních problémů," dodal Věnceslav Dobrynský.

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU