banner
5 nejnovějších poptávek
Velkosériová výroba viz příloha
Elektroinstalatérské práce
Dodavatel těsnění
Dodavatel hadic
Malířské práce domu
5 nejnovějších nabídek
ASV 7-SET - „Kapesní“ akumulátorový šroubovák
Frekvenční měnič GD10-1R5G-S2-B; 1x230VAC; 1,5kW/ výstup 7,5A, 3x230VAC
Proces galvanického zinkování a následná pasivace povrchu
CNC obrábění
Zařízení BPS-12.250AV-DC-v17 pro odporové svařování rovinných svařenců

REC Group a UHS JAKOS - Společné hledání nejlepší cesty v moři odpadů

25/09/2018

 

 

Velká rozhledna Maják Šrotík je dominantou areálu společnosti REC Group, s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Maják je pro Bronislava Janečka, spolumajitele a ředitele společnosti, symbolem důvěry.

Tak jako námořníci musí věřit světlu majáku, tak chce věřit svému dodavateli, kterému hodlá svěřit dohled nad částí svého provozu při hledání optimální manipulace.

Skupinu REC Group (REC = Recyklační Ekologické Centrum) tvoří osm dceřiných společností s 350 zaměstnanci, které ve dvou velkých areálech v Uherském Brodě a Starém Městě zajišťují komplexní služby při výkupu, třídění a zpracování různých druhů odpadů a prodej finálních výrobků. Každá firma je specifická z hlediska zpracovávaného odpadu a tvoří uzavřený recyklační řetězec. Naše reportáž se týká převážně dceřiné společnosti Kovosteel Recycling a evropského unikátu - Kovozoo.

Bronislav Janeček, ředitel a spolumajitel společnosti představuje filozofii společnosti: "Krédem REC Group je doslovné naplnění pojmu recyklace, to znamená uvedení odpadu zpět do produkce. Energetické využití (spalování) nebo ukládání odpadu do země nás neoslovuje. Přidanou hodnotu vidíme ve výrobku, nikoli v převážení a ničení odpadu. Chceme surovinu z odpadu maximálně vytěžit a využít."

Letos oslavila REC Group již 20 let existence. Z toho 16 let spolupracuje v oblasti servisu manipulační techniky se společností UHS JAKOS a.s., dealerem Toyoty na jižní Moravě. Od roku 2014 UHS JAKOS postoupil na dodavatelském žebříčku a již pravidelně dodává i nové vozíky - dieselové a plynové modely Tonero.

REC Group ve Starém Městě provozuje již 9 spalovacích vozíků Toyota Tonero. Osm s nosností 3,5 t (5x diesel, 2x LPG, 1x CNG) a jeden dieselový s nosností 7 t pro nejtěžší náklady. Toyoty ještě doplňuje asi 5 star-ších vozíků několika jiných značek, které jsou postupně nahrazovány novými Tonery. Nejstarší vozík Toyota je z roku 2014. Od té doby probíhá každoročně přirozená obmě-na starších strojů. Vozíky pracují nejčastěji v rámci prodloužených 10hodinových směn, v několika vybraných provozech je z tech-nologických důvodů 24hodinový provoz (A-Glass ve Starém Městě, RPG Recycling v Uherském Brodě).

 

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU