800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Elektromotory
Barevné kovy
Olověné autobaterie s elektrolyty
Pojízdné regály pro spisovnu
Úklidové a hygienické prostředky
5 nejnovějších nabídek
Záslepky
Uzávěr TETRA TOP 40
Uzávěry PET lahví 38 mm s pojistkou
Podložky pod dlažbu pro suché kladení
Modernizace a rekonstrukce dle ČSN EN

Regulátory tlaku plynu od A do Z

19/06/2016

 

Vedle našeho nosného programu dodávek regulátorů tlaku na zemní plyn se naše společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. zabývá i regulátory na ostatní média.  Jedná se nejčastěji o regulátory na propan-butan, bioplyn, veškeré technické plyny včetně kyslíku a vodíku, dále regulátory na páru a kapaliny včetně těch nejagresivnějších látek.  Ačkoli tvoří regulátory na ostatní média v současnosti jen cca 3% z celkového počtu regulátorů, jejich podíl dlouhodobě stoupá. 

K dispozici je široký sortiment výrobků Emerson a nabízíme regulátory nejen pro vhodné provozní podmínky (teplota, vstupní a výstupní tlak,  průtok), ale i ve vhodném materiálovém provedení s ohledem na pracovní látku (včetně nerezových provedení) v případě dodávek regulátorů na kyslík je samozřejmostí AAA čištění – odmaštění.

Samostatnou kapitolu tvoří regulátory pro zadusíkování nádrží tzv. Tank Blanketing / Vapor recovery.  Tyto velmi přesné regulátory pracují s malými výstupními tlaky v řádech mm H2O. Dodáváme také regulátory vhodné k použití v těch nejpřísnějších podmínkách (zdravotnictví, potravinářský průmysl, chemické a farmaceutické závody).

K dispozici je zejména široký sortiment koncernu Emerson, díky kterému dokážeme nabídnout vhodný regulátor na jakoukoliv aplikaci.

 

 

HUTIRA - BRNO, s.r.o.

Vintrovna 398/29

Popůvky u Brna

664 41

Česká republika

 

Tel.:+420 541 212 144

Fax: +420 541 219 763

E-mail: info@hutira.cz; obj.brno@hutira.cz

Internet: www.hutira.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/hutira-brno-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU