banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba dílů, stálá spolupráce
Dodavatel hutních materiálů
Větrání vzduchu, rekuperace do haly
Hutní materiály profily
Plechy a profily
5 nejnovějších nabídek
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A
Obráběcí centrum typ FFЕQ 100-R/A6
Brusky hrotové - BU 16, výrobce TOS
Frézky nástrojářské - FN 32, výrobce TOS
Frézky nástrojářské - FNGP 40 CNC, výrobce INTOS

Retro vypínače a zásuvky jsou na Obzoru

10/02/2017

 

Výrobní družstvo Obzor dokončuje novou kolekci domovních vypínačů a zásuvek v retro stylu. Nadčasová produktová řada v sobě kombinuje retro s prvky moderního minimalismu a původního baťovského designu.

Hodí se výborně do starobylých, prvorepublikových, rustikálních a vintage interiérů. Keramické a dřevěné provedení krycích rámečků je praktické a zároveň má reprezentativní vzhled. U keramických rámečků a pokliček lze volit mezi barvou černou a bílou. Řada RETRO na sebe upoutá také tvary otočných kliček, které jednoduše a stylově dotvářejí celkový vzhled vypínače, u kliček lze volit ze tří barevných provedení (černá, bílá a patina) a ze tří různých tvarů. Ke spínání jsou využity velmi kvalitní strojky vačkových spínačů, které společnost OBZOR sama vyrábí. Produktová řada RETRO reaguje na současné trendy a na požadavky zejména zahraničních zákazníků. Vzhled jednotlivých výrobků vznikal ve spolupráci s designéry.
 

Pozvánka na Designblok

Výrobní družstvo Obzor sídlí ve Zlíně a zaměřuje se mimo jiné na výrobu a distribuci drobných elektromechanických výrobků a dílů pro automobilový průmysl. Společnost se bude prezentovat v Praze na nejvýznamnější přehlídce designu ve střední Evropě, Designbloku, ve dnech 27.–31. října 2016. Srdečně vás tímto zveme do Superstudia na plochu P26 v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti, kde představíme i část nové kolekce vypínačů a zásuvek RETRO.
 
 
 
 
 

OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Na Slanici 378

Zlín

763 02

Česká republika

 

Tel.:+420 577 195 111

Fax: +420 577 195 152

E-mail: odbyt@obzor.cz

Internet: www.obzor.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU