banner
5 nejnovějších poptávek
Vodoinstalatérské práce, montáž sprchové kabiny, vany
Rekonstrukce domu
Řezání plazmou
Kusová výroba, obrábění viz příloha
Zámečnické práce, kovovýroba
5 nejnovějších nabídek
LongLife kyslíkové plasmy - HySpeed HT 200, HT 4400
PS regranulate black RAL 9004
Nabídka - permanentní magnety - feritový blok - 19,8x15,2x6 (MA) mm
Nákladní automobil skříňový
Konvenční frézování

Robotický systém pro lepení a spojování od BLUMENBECKER PRAG s.r.o.

23/09/2019

 

 

Lepení se často používá při výrobě automobilů, zejména u dílů jako např. světlomety. Každé vozidlo prochází při výrobě několika desítkami lepicích stanic. Spojovací procesy jsou důležité i v dalších průmyslových odvětvích, jako např. vkládání skleněných tabulí do dvířek trouby, nebo upevňování součástí na elektronické obvodové desky. Průmyslové roboty jsou pro tyto úkoly ideální volbou.

 

Požadavkem je aplikovat lepidlo ve stejné kvalitě a pevnosti na všech místech – ať už jsou snadno nebo obtížně přístupná. Společnost Blumenbecker nabízí ke splnění těchto požadavků širokou škálu řešení robotického lepení. Naše robotické systémy pro lepení a spojování pracují rychle a vypočítávají rychlost dráhy a dávkování lepidla s neomylnou přesností. Společnost Blumenbecker nabízí další exkluzivní bonus - náš vlastní software ProDaSt.

 

Vlastní software pro lepší přehled

Aplikace ProDaSt byla vyvinuta, protože zákazník chtěl znát tlak a teplotu, které robotická buňka Blumenbecker používá při spojování a vlisování předních světel.

Aplikace ProDaSt komunikuje s PLC přes protokol TCP. Každý výrobce PLC vyvíjí vlastní komunikační protokol pro řízení, diagnostiku a programování PLC a načítání dat. Různí výrobci bohužel používají různé protokoly. Až dosud museli programátoři, kteří chtěli přenést data mezi PLC a IT systémem, znát také všechny protokoly.

Aplikace ProDaSt poskytuje dodavatelsky nezávislý most mezi IT systémem a PLC. Může data nejen posílat (příkazy, formulace atd.) z databáze do PLC, ale také načítat dat z PLC a ukládat je do databáze.

Pokud chce PLC odeslat data do nadřazeného systému, uloží je lokálně do předdefinovaného umístění v datovém bloku, kde je nadřazený systém načte bez nutnosti komunikace se softwarem PLC. Proto nemusí programátor PLC používat žádný další komplikovaný software. Podobný přístup se používá pro zápis dat do PLC: zapíší se do datového bloku a PLC si data načte.

S aplikací ProDaSt máte vždy přesné informace o tom, jak váš lepicí a spojovací robot pracuje.

 

 

 

 

BLUMENBECKER PRAG s.r.o.

Počernická 272/96

Praha 10

108 00

Česká republika

 

Tel.:+420 225 511 111

Fax: +420 296 411 620

E-mail: info.cz@blumenbecker.com

Internet: www.blumenbecker.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/blumenbecker-prag-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU