731 155 268
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka interiérového vybavení 6 - Stínění
Dodávka interiérového vybavení 5
Dodávka interiérového vybavení
Dodávky zemního plynu
Výroba držáků a stojanů dle výkresu
5 nejnovějších nabídek
Plastové profily
Výrobní program
Exportní aktivity
Hydraulické panenky 100 tun – montážní
Auta na operativní leasing

S Ovalis RLU vám už nic neunikne

10/10/2018

 

 

V posledních letech stále více vznikají novostavby jako pasivní či nízkoenergetické domy. To ovlivňuje i trend ve vytápění, kde vzrůstají  požadavky na kamna s nízkým výkonem. U pasivních staveb nároky na energeticky úsporné bydlení ještě „zpřísňují“.

U dřevostaveb či jiných pasivních domů dnes zákazníci mnohem častěji vyžadují záruky úspory energií, tzv. Blower-door testem. Stručně řečeno je to test měření  vzduchotěsnosti budov, včetně úniků energie i přes krbová kamna. Ta vám nespotřebovávají kyslík z místnosti díky nezávislému přívodu vzduchu.

Nemusíte mít obavy, u nás v HAAS+SOHN máme řešení. Naše kamna Ovalis RLU z řady PREMIUM splňují podmínky Blower-door testu a mají na to certifikát od mezinárodní zkušebny. Kromě nízkého výkonu 2.5 – 5.4 kW oceníte i další přednosti, jako jsou automaticky uzavíratelná dvířka. Stačí je pustit a zaklapnou se sama. Nebo máte možnost využití akumulačního tepla díky akumulačním kamenům . Externí přívod vzduchu je samozřejmostí.

Za technickými parametry nezaostává ani design. Kamna Ovalis RLU, jak již název napovídá, jsou elegantně zaoblená a štíhlá jako tužka. Vypadají skvěle u stěny i v rohu. A příjemně vás překvapí cena, která je oproti jiným výrobcům v této kategorii poloviční. Pokud netrváte na certifikátu vzduchotěsnosti, můžete zvolit i variantu Ovalis, ta je ve variantě Grande či Mini. Věříme, že získají vaši přízeň.

 

 

 

 

HAAS+SOHN Rukov s.r.o.

Nádražní 312

Jiřetín pod Jedlovou

407 56

Česká republika

 

Tel.:+420 412 332 909

Mob.:+420 725 997 742

E-mail: lukas.janecek@haassohn.com

Internet: www.haassohn-rukov.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/haas-sohn-rukov-s-r-o-kooperace

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU