800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Elektrárna
Stavební práce a rozvody plynu
Třídící linka
Podlahový polystyren, fólie, dilatační pás atd...
Přeprava
5 nejnovějších nabídek
Optika (čočky, zrcadla) pro CO2 lasery
Nástrojárna
Strojní vybavení lisovny
Talířek hmoždinkový pro zateplování
Uzávěr typ SAVO

SCIA news n°1 2017

13/01/2017

 

Vážení čtenáři,

na začátku nového roku bych Vám ráda poděkovala za vaši přízeň a za váš podíl na úspěchu, kterého jsme v roce 2016 dosáhli! Při zpětném pohledu na uplynulý rok je mnoho věcí, za které můžeme děkovat. V první řadě byl rok 2016 pro firmu SCIA rokem zlomovým. Podařilo se sestavit nové vedení a společně jsme definovali náš hlavní cíl: pomáhat našim zákazníkům s tvorbou úspěšných stavebních projektů. Vytvořili jsme vizi pro rok 2020 a stanovili celkovou strategii firmy, kterou postupně integrujeme do strategií jednotlivých oddělení. Na trh jsme úspěšně uvedli SCIA Engineer 16 a 16.1. Uspořádali jsme řadu konferencí a internetových seminářů pro naše uživatele. Díky tomuto úzkému kontaktu s Vámi můžeme nyní lépe porozumět Vašim potřebám .

V nadcházejícím roce budeme dále stavět na našich základních hodnotách: nejdůležitějším je pro nás uživatel, soustředíme se na inovace a profesionalitu práce, vše děláme se zaměřením na výsledek a dbáme na to, abychom plnili své sliby. Naše strategie se zaměřuje na zvýšení produktivity práce našich uživatelů prostřednictvím snadno použitelných funkcí a postupů s vysokou mírou automatizace.

Významnou událostí v roce 2017 bude další ročník soutěže projektů našich uživatelů User Contest s podtitulem „The Art of Structural Design“. Zveme všechny naše uživatele, aby se zúčastnili a využili této příležitosti k propagaci své práce a svých projektů. Registrace je stále otevřená, přihlaste prosím své projekty včas.

Více než kdy předtím se zaměřujeme na to, abychom Vám pomáhali realizovat kvalitní projekty a abychom vyvíjeli produkty, které potřebujete dnes a které Vám pomohou i v budoucnosti.

Přejeme Vám i Vašim blízkým mnoho úspěchů a hlavně zdraví v roce 2017.
Hilde Sevens
CEO SCIA

 

 

 

SCIA CZ, s.r.o.

Evropská 2591/33d

Praha

160 00

Česká republika

 

Tel.:+420 226 205 600

E-mail: info@scia.cz

Internet: www.scia.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/scia-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU