banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme LDPE vstřikovací
Zámečnické práce
Výroba plast
CNC obrábění
Hutní materiály
5 nejnovějších nabídek
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
Zvýhodněná nabídka nového lisu za skladovou cenu !!!!
Barevný Masterbatch
Plnič / Filler Masterbatch

SIAD hostí ICAAMC Safety Forum 2016

19/04/2016

 

siad_120

 

První výjezdní zasedání v roce 2016 bude v prostorách SIAD Macchine Impianti.

Kompresorová sekce ICAAMC bude zasedat 30.března v Bergamu, v prostorách sesterské společnosti SIAD Macchine Impianti na konferenci "Safety Forum 2016" (bezpečnostní forum).

Cílem asociace ICAAMC je podporovat ducha spolupráce mezi výrobci kompresorů včetně sdílení odborných znalostí a zkušeností. Členství je otevřené všem mezinárodním společnostem, které mají dostatečné technické prostředky a odborné znalosti s cílem přispět k práci výboru.

Poprvé od svého založení bude "Safety Forum" pořádáno jako výjezdní zasedání a k tomuto prvnímu zasedání v roce 2016 byla vybrána společnost SIAD Macchine Impianti, světový lídr ve stěžejní oblasti činnosti ICAAMC.

Cílem akce "Bezpečnostní forum" je podělit se o zkušenosti a definovat pravidla pro různé situace v souvislosti s ochranou zdraví, bezpečností a životním prostředím, zejména o krizovém řízení a vlivu lidských zdrojů na činnosti organizací.

"Bezpečnostní forum" má garantovánu účast řady předních výrobců kompresorů. Skupinu SIAD, která je rovněž členem EIGA (Evropská asociace průmyslových plynů), bude reprezentovat Giacomo Rota, který se účastní za SIAD tohoto fora již od roku 2010, a dále další delegáti, kteří se zúčastní plenárních zasedání a zúčastní se na práci výborů. Součástí fora bude i prohlídka závodu SIAD v Osio Sopra, považovaného ve světě za nejvíce komplexní pracoviště v odvětví průmyslových plynů.

SIAD bude hostit tuto událost v prestižní lokalitě v centru města Bergamo a zprostředkuje pro zájemce také návštěvu historických památek města Bergamo.

 

logo_294_02
 

SIAD Czech spol. s.r.o.

K Hájům 2606/2b
Praha - Stodůlky
15500
Česká republika

Tel.: +420 235 097 520
Fax: +420 235 097 525
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU