banner
5 nejnovějších poptávek
Pravidelná dodávka pracovních oděvů pro výrobní společnost
Dělení materiálů
Kovovýroba
Zámečnická výroba a montáž
Kovovýroba
5 nejnovějších nabídek
Asynchronní třífázový elektromotor patkový B3 zapojení ( Y/D ) 400/690 V do trojúhelníku ( D )
Nivelační tlumící prvky a silentbloky
Brusivo SIA
Rohože ze sekaných skelných vláken – CSM – chopped strand mats
CNC velkorozměrové obrábění

SIAD Macchine Impianti představuje nové školící středisko

10/10/2018

 

 

Zbrusu nové aplikační středisko bylo uvedeno do provozu divizí  Global Service Division společnosti SIAD Macchine Impianti. Od této chvíle budou v kompletně zrekonstruovaných prostorech s nejmodernějším multimediálním zařízením pořádána školení, která jsou organizována pracovníky společnosti SIAD Macchine Impianti pro zákazníky, techniky a obchodní zástupce. Budou takto informováni a seznámeni s provozem a údržbou všech produktů SIAD Macchine Impianti, především se zvláštním zaměřením na kompresory.

V přízemí je školící místnost s interaktivní bílou deskou (IWB) pro sdílené dokumenty a multimediální obsah a tréninkový prostor s plnohodnotnými kompresory pro praktická školení. Nad tímto prostorem je v horním patře zasedací, přednášková místnost.

Luigi Beducci (ředitel divize Global Service společnosti SIAD Macchine Impianti) zdůraznil význam školení, "kompetentně a dobře vyškolení technici poskytují nejlepší záruku optimálního provozu našich produktů, minimalizaci provozních nákladů a zajištění úplné bezpečnosti." Beducci doufá, že nové středisko bude široce využíváno: spíše než omezovat jeho využití pouze na pracovníky SIAD Macchine Impianti bude tréninkové centrum nabízeno všem společnostem skupiny SIAD, čímž se posílí synergie spojující skupinu.

Školící kurzy organizované společností SIAD Macchine Impianti jsou jistou známkou kvality. Divize Global Service se dnes může pochlubit:

  • Více než 50 úspěšných kurzů pro zákazníky na různých úrovních v širokém spektru aplikací (mezi něž patří: potravinářství, rafinérie, petrochemie, chemie, energie, průmyslové plyny, hutnictví, metalurgie, sklářství, stavební hmoty);
  • více než 40 zdokonalovacích školení pro autorizovaná servisní střediska společnosti SIAD Macchine Impianti s více než 400 vyškolenými techniky;
  • více než 30 zdokonalovacích školení pro technický personál společnosti SIAD Macchine Impianti s více než 200 vyškolenými techniky.

 

 

SIAD Czech spol. s.r.o.

K Hájům 2606/2b

Praha - Stodůlky

15500

Česká republika

 

Tel.:+420 235 097 520

Fax: +420 235 097 525

E-mail: siad@siad.cz

Internet: www.siad.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/siad-czech-spol-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU