banner
5 nejnovějších poptávek
PP natur pro vstřikování
Poptáváme LDPE vstřikovací
Zámečnické práce
Výroba plast
CNC obrábění
5 nejnovějších nabídek
Vzduchové plasmy - PowerMax systémy
Nabídka - permanentní magnety - feritový blok - 19,8x15,2x6 (MA) mm
Absorbér vlhkosti
Soustruh SUI 63
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!

Sigma Galaxy

22/04/2017

 

 

migatronic_240

 

Svařovací stroje Sigma Galaxy jsou vybaveny všemi osvědčenými funkcemi převzatými z řady
Sigma2, které jsou rozšířeny o další inteligentní funkce dostupné prostřednictvím programovatelných tlačítek na ovládacím panelu; svařování impulzní i běžnou metodou MIG/MAG, která je založena na nejnovějších poznatcích o fyzikálních vlastnostech elektrického oblouku, je podporováno třemi programovými sadami: Standard, Standard Plus a nově vyvinutou sadou IAC™, která zahrnuje programy pro svařování nízkouhlíkových a nerezavějících ocelí.
Svařovací stroje Sigma Galaxy jsou mimořádně vhodné také pro robotizovaná svářecí pracoviště.

Digitální paměť v řídicí jednotce Migatronic MJC™
Nově vyvinutá řídicí jednotka MJC™ (Miga Job Control) umožňuje svářečům ukládat do paměti až 200 individuálních nastavení svářecích operací (jobů), přičemž společně s každou takto uloženou operací lze navíc uložit devět nastavení parametrů (sekvencí), což znamená, že do paměti řídicí jednotky svářečky Galaxy je možno uložit až 1 800 nastavení.

Dokonalé svary – zcela automaticky
Funkce inteligentního řízení oblouku IAC™, kterou mohou být vybaveny stroje Sigma Galaxy 300 a 400, umožňuje použití zcela nového inteligentního a adaptivního způsobu řízení postupu svařování krátkým obloukem, během kterého automaticky reaguje na veškeré změny v oblasti roztaveného svarového kovu. Výsledkem je naprosto stabilní a přesně zaměřený krátký oblouk, menší tepelně ovlivněná zóna svaru, menší míra deformace materiálu a nižší příkon. IAC™ zvyšuje rychlost svařování při svislém provařování kořenových vrstev prováděném směrem shora dolů.

Inteligentní regulace plynu
Inteligentní regulací plynu IGC® jsou standardně vybaveny všechny stroje řady Sigma Galaxy; tato dynamická regulace průtoku plynu umožňuje sledování spotřeby plynu a dosažení optimální úrovně provozní bezpečnosti. Při použití funkce IGC® lze dosáhnout i 50% úspory plynu a úměrně tomu i snížení počtu výměn tlakových lahví s plynem, což přispívá ke zvýšení hospodárnosti, ochrany životního prostředí a efektivity.

 

sigma_460
 

MIGATRONIC CZ a. s.

Tolstého 451
Teplice
415 01
Česká republika

Tel.: +420 417 570 660
Mob.: +420 602 287 076
Fax: +420 417 533 072
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU