banner
5 nejnovějších poptávek
Výměna osobních výtahů
CNC centrum
Poptávka - Projekt pro RD, rekonstrukce bytových jednotek
Poptávka - Výroba dveří na míru, truhlář
Poptávka - Garážová vrata
5 nejnovějších nabídek
Zabýváme se prodejem návleků na MOPY, rozmýváků a žínek
Služba recyklace plastů
Svozové vozidlo střední velikost
Nabídka CNC tvářecích strojů
Nabídka lisování

SIRAX CTxxx - GMC - měřicí technika, s.r.o.

29/10/2019

GMC

 

Camille Bauer Metrawatt AG má v sortimentu široké spektrum proudových transformátorů, mezi nimiž je možné vybírat podle požadovaných nominálních hodnot proudu, třídy přesnosti, průměru vodiče a dostupného prostoru pro instalaci. Všechny transformátory proudu odpovídají požadavkům normy IEC 61869-2.

Závitové transformátory SIRAX CT1xx převádějí a galvanicky oddělují malé primární proudy (jmenovité proudy od 1 A do 60 A) na sekundární proudy 5 A nebo 1 A. Závitové transformátory na rozdíl od násuvných nebo transformátorů s děleným jádrem mají 4 šroubové svorky na které je přímo připojen primární a také sekundární proud. Závitové transformátory jsou vhodné zejména pro malé proudy, u kterých již nelze použít násuvné transformátory nebo transformátory s děleným jádrem.

Násuvné transformátory proudu SIRAX CT2xx představují vysoce přesné a cenově efektivní řešení.  Navlékají se přímo na primární vodič (přípojnici nebo kabel). Sekundární strana transformátoru (obvykle s měřicím zařízením, měřičem spotřeby nebo zobrazovací jednotkou) je připojena na čelní a zadní montážní svorky.

Transformátory s děleným jádrem SIRAX CT3xx jsou vzhledem ke své kompaktní konstrukci a jednoduchosti instalace zvláště vhodné do stísněných prostor nebo do míst s obtížným přístupem. Instalaci na kabel nebo přípojnici usnadňuje to, že obě poloviny jádra mohou být od sebe odděleny.

 

 

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Fügnerova 1a

Blansko

678 01

Česká republika

 

Tel.:+420 516 482 611-7

Mob.:+420 721 644 629

E-mail: gmc@gmc.cz

Internet: www.gmc.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/gmc-merici-technika-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU