banner
5 nejnovějších poptávek
Výměna transformátoru
Rekonstrukce bývalého kina
Obnova obecní budovy
Rekonstrukce objektu
Zpracování projektové dokumentace
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Konzolová frézka FGV 32
FLEXO KABEL 3m 2x1,5mm2 H07RN-F PRYŽ
Balící linky - Ovinování palet
PC vytlačovací - čirá

SITAP – 25 let výroby svařovaných sítí a lisovaného i žebérkového pletiva

29/09/2017

 

Společnost SITAP, s.r.o., zabývající se výrobou drátů, svařovaných sítí a pletiva, slaví 25. výročí od svého založení. V roce 1992 navázala na přidruženou výrobu Jednotného zemědělského družstva Býškovice a rozsah poskytovaných služeb postupně rozšiřovala. Dnes patří SITAP mezi významné výrobce svařovaných sítí či lisovaného a žebérkového pletiva a dalších produktů, dodávajících prakticky do celé Evropy. Díky kvalitnímu technologickému zázemí vyrábí své produkty i na zakázku a plní konkrétní potřeby svých klientů.

 

Výroba žebérkového a lisovaného pletiva

V počátcích svého působení se firma zabývala především výrobou lisovaného pletiva pro třídiče kamenolomů, pískoven, štěrkoven či třídíren uhlí a koksu. Rovněž produkovala žebérkové pletivo, používané např. pro zahradnické účely či odchov kožešinových zvířat. Výroba pletiva probíhala od samotného vzniku firmy na poloautomatických strojích. Výroba a prodej pletiva je významnou činností firmy i dnes.

Žebérkové pletivo Horní Újezd

Výroba armovacích sítí

K výraznému posunu společnosti v Horním Újezdě přispěl nákup nového stroje na výrobu sítí betonu. Jedná se o jedinečný prototyp stroje, který byl upraven a přestavěn přímo pro potřeby společnosti. Díky stroji se vyrábí i atypické sítě na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

Výroba svařovaných sítí Horní Újezd

K dalšímu rozšíření výrobní činnosti firma přistoupila po pořízení svařovacího stroje SCHLATTER pro výrobu svařovaných sítí. V současnosti disponuje společnost dvěma svařovacími stroji, u kterých proběhla kompletní výměna řízení. Stroje se vyznačují vysokou kvalitou sváru a rychlostí.

Výroba svařovaných sítí tvoří cca 60% celkové produkce všech druhů sítí ve společnosti SITAP.

Prodej a výroba svařovaných sítí i pletiva pro variabilní využití

Firma s celoevropským působením

Díky kvalitě svařovaných sítí a žebérkového a lisovaného pletiva mají o produkty zájem jak tuzemští klienti, tak zahraniční. Dnes vyrábí sítě a pletiva prakticky pro celou Evropu, od Slovenska přes Německo, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Slovinko až po Švédsko, Finsko a Dánsko.

Od roku 2002 se společnost SITAP pyšní certifikací TÜV NORD CERT GmbH pro systém managementu ISO 9001-2008. Kromě samotné výrobní činnosti se společnost podílí rovněž na podpoře kulturních, vzdělávacích a sportovních aktivit ve svém okolí.

 

 

SITAP, s.r.o.

Horní Újezd č.92

Všechovice

753 53

Česká republika

 

Tel.:+420 581 622 666-7, +420 581 622 655

Fax: +420 581 622 655

E-mail: info@sitap.cz

Internet: www.sitap.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/sitap-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU