731 155 268
banner
5 nejnovějších poptávek
Lisování
Obalové materiály
Zámečnické práce
Forma/Odlitek plast
BOZP - Zvýšení traťové rychlosti
5 nejnovějších nabídek
Auta na operativní leasing
Portál zákony a normy
Elektroinstalace - silnoproud
Držák na 2 ks PET lahve 1,5 l - zinek
Průmyslové čistírny odpadních vod

Slévárna hliníku - Top Alulit s.r.o.

15/09/2018

 

 

Společnost Top Alulit s.r.o. je slévárna hliníkových slitin, která se specializuje na výrobu tenkostěnných a tlakotěsných odlitků přesných tvarů a rozměrů v úzkých tolerancích. Využívá dvě základní technologie - gravitační lití a nízkotlaké lití. Svým zákazníkům nabízí komplexní řešení od konstrukce a výroby nářadí, výrobu odlitků včetně výroby pískových jader, mechanické opracování, až po případné povrchové úpravy a montáž.

 

Slévárna vyrábí odlitky převážně pro automobilový, elektrotechnický, strojírenský a potravinářský průmysl. Je certifikována dle EN ISO 9001:2008 a dle ISO TS 16949:2009. V roce 2015 obdržela certifikát DNV GL o aprobaci materiálu, který ji doporučuje jako dodavatele odlitků pro lodní průmysl s respektem na GL pravidla a požadavky.

 

Firma byla založena v roce 2005 a je ryze českých subjektem bez zahraniční účasti. Ve společnosti pracuje 100 zaměstnanců v 3 směnném provozu. 80% výroby je realizováno pro export, 20% pro tuzemské zákazníky. řadí se mezi dynamickou, inovativní a rychle se rozvíjející společnost, která investuje nejen do nákupu nových strojů a zařízení, ale i do řízení a rozvoje lidských zdrojů.

 

Cílem společnosti je nabízet komplexní řešení svým zákazníkům za předpokladu zabezpečení špičkové kvality, dodržování termínů a veškerých specifických požadavků zákazníka.

 

Společnost Top Alulit s.r.o.. realizuje projekt Inovace produktů a procesů společnosti TOP ALULIT s.r.o., jehož cílem je pořízení technologií pro výrobu vlastních produktů metodou přím. a nepřím. středotlakého lisování tzv. squeezcastingu, kterou společnost TOP ALULIT vyvinula ve spolupráci s TU v Liberci. Výsledkem technologie lisování je neporézní, velice kompaktní odlitek s nepatrnými otřepy vykazující velmi dobré mechanické vlastnosti oproti výrobkům vzniklým pří nízkotlakém nebo gravitačním lití. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK).

Společnost Top Alulit s.r.o.. realizuje projekt Pořízení a rekonstrukce brownfieldu společností TOP ALULIT s.r.o., jehož cílem je pořízení typického brownfieldu v průmyslové zóně Adamov a jeho přeměna na moderní podnikatelský objekt. Rekonstrukce objektu umožní firmě TOP ALULIT inovativní aplikaci nástřikových systémů pro své produkty a provoz zkušebny. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK).

 

 

TOP ALULIT s.r.o.

Křižíkova 2207

Benešov u Prahy

256 01

Česká republika

 

Tel.:+420 317 711 007

Mob.:+420 601 382 320

Fax: +420 317 711 004

E-mail: info@topalulit.com

Internet: www.topalulit.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/top-alulit-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU