800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba - 40 kusů
Výroba dílů
Obrábění dílů
Hledáme lisaře montéry, zámečníky, elektrikáře na práci do zahraničí
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
5 nejnovějších nabídek
Držák na 1 ks PET lahve 1,5 l - modrý
Police skleněná - sklo čiré 500 x 160 mm
LDPE, HDPE tašky
PET Granuláty
Stojany a zábrany

Služby - průmyslová automatizace

24/04/2017

 

Automatizace od jednoho dodavatele rychle, spolehlivě a kvalitně - LG System.

Věříme, že nabídka firmy LG System s.r.o. v oblasti průmyslové automatizace je komplexní a zajímavá pro naše stávající i budoucí zákazníky.

Vývoj a výroba průmyslové elektroniky

Nabízíme Vám ucelený a léty prověřený sortiment průmyslové elektroniky. Poskytneme Vám odborné poradenství. Protože již máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti, jsme schopni rychle nabídnout komplexní a optimální řešení Vašeho problému. Při vývoji a výrobě elektroniky respektujeme evropské normy a požadavky průmyslového prostředí, především pak odolnost proti elektromagnetickému rušení. Naši konstruktéři mají bohaté zkušenosti s průmyslovými provozy mnoha renomovaných firem (viz naše reference). Po analýze technického problému následuje návrh technického řešení, výroba prvních prototypů a poté sériová výroba.

Elektroprojekce

Máme kapacitu na zpracování elektoprojektů pro stroje, průmyslové linky, dokumentace rozvaděčů, měření a regulace. Máme zkušenosti s elektroprojekcí do náročného i výbušného prostředí.

Naši konstruktéři pracují s moderními vývojovými prostředky a jsou schopni volit optimální řešení na součástkové základně našich i světových výrobců. Projekty jsme schopni realizovat na systémech od firmy Siemens, Allen Bradley a dalších jakožto i na systémech vlastní výroby a to včetně softwaru. Projekty poskytujeme včetně následného poradenství. Výstupem naší projekce je kompletní výrobní dokumentace

Naše filozofie elektroprojekce je postavena na seriozním přístupu a projednání všech potřeb a požadavků zákazníka.

Montáž rozváděčů

Montujeme elektrorozváděče dle dokumentace a požadavků zákazníka, vybavené komponenty domácích i zahraničních výrobců v typovém i atypickém provedení ve všech oblastech, včetně speciální dodávky. Podklady pro montáž jsme schopni zajistit my nebo ji převzít od Vás. Konečná montáž el. rozvaděčů je realizována dle odsouhlaseného projektu zákazníkem.

Na všechny rozváděče montované u nás vystavujeme protokol o výstupní kontrole dle ČSN EN 60439 a provádíme příslušné zkoušky.

 

PLC programy

Naši programátoři jsou kvalifikovaní specialisté ve svém oboru, schopní orientovat se jak v elektrodokumentaci, tak ve výkresech mechanické části stroje. Aplikační software vytváří ve spolupráci se zákazníkem a projektantem. Pro řešení zadaných projektů používáme PLC automaty naší výroby, výrobky firmy SIEMENS mj. automaty Simatic, systémy Allen Bradley, OMRON, případně dalších výrobců. Vývoj aplikačního software vypracovaný našimi programátory je připraven s dokonalou znalostí technologického zařízení. Máme zkušenosti i s NC stroji.

Servisní podpora

Poskytujeme trvalý záruční a pozáruční servis na dodané komponenty, software a projekty. Garantujeme vysokou kvalitu prováděných prací a servisu.

 

LG Systems spol. s r.o.

V Lužích 818/23

Praha 4 – Libuš

142 00

Česká republika

 

Tel.:+420 241 933 339, +420 241 930 537

Mob.:+420 725 037 608, 725 395 620

Fax: +420 241 933 332

E-mail: Josef.krieger@lgsystems.cz

Internet: www.lgsystem.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/lg-systems-spol-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU